Термостат Vernet високої якості за найкращою ціною тільки в магазині Феко

Компанія Vernet – один із світових лідерів у виробництві термостатичних елементів для санітарно-технічного обладнання вже протягом 50 років. Постійне вдосконалення свого обладнання забезпечує хорошу репутацію компанії на даному ринку товарів за якістю продукції. По всьому світу Vernet завоював статус надійного партнера у великих та малих виробників у сфері санітарно-технічного, опалювального та автомобільного виробництва.

Компанія використовує технологію, яка заснована на розширенні воскових елементів під час нагрівання, термостатичні елементи перетворюють температурні зміни на механічний рух. Розширюваний матеріал, комбінація декількох видів воску та інших елементів точно розраховується для кожної певної сфери застосування.

Вернет проектує та виготовляє свої термостатичні компоненти на двох виробничих майданчиках у Франції: Ollainville, який є головним офісом компанії, та Cinq-Mars-La-Pile, де насамперед виготовляються компоненти для санітарно-технічного обладнання. Щорічно Vernet вкладає 5 – 6% свого обороту у дослідження та розробку та реєструє більш ніж вісім нових патентів.

Постійно розширюючи свої дочірні компанії, марка успішно завойовує виробничу та комерційну присутність у країнах Європи, Південної Америки та Азії, де наразі забезпечує понад 85% свого обороту.

Оптимально збалансоване співвідношення ціни та якості робить продукцію високою мірою конкурентоспроможною та привабливою для споживачів. VERNET термостати відрізняються високою якістю (сертифікат QS 9000 та ISO 9001). Вироби VERNET мають високу точність регулювання за температурою, надійністю та тривалим терміном служби.

VERNET

Показано всі 5 результати