Поліетиленові фітинги та поліпропіленові труби Rehau за доступною ціною

Уже багато років на ринку провідна торгова марка Рехау, яка надзвичайно популярна не лише в Україні, а й у всьому світі. Популярність труб Рехау (поліпропіленових, металопластикових rautitan і зі зшитого поліетилену) пояснити досить просто – вони володіють воістину унікальними властивостями. У нашому магазині постійно діють різні знижки та акції, якщо вам потрібні водонагрівачі, тобто цікаві пропозиції на бойлер electrolux ewh 15 genie u.

Давайте розглянемо докладніше основні переваги поліетиленових фітингів rehau:

  • міцність
  • стійкість до перепадів температур
  • абсолютна безпека для здоров’я людини, тому що для виготовлення зшитого поліетилену та поліпропіленових виробів використовуються виключно безпечні матеріали
  • стійкість до корозії

Крім того, зараз вигідна ціна на бойлер bosch tronic 1000 на сайті нашого магазину Феко, купуючи у нас, ви зможете вибрати для себе найзручніший спосіб доставки та оплати. Якщо говорити про труби з зшитого поліетилену Rehau (Рехау), варто відзначити ще «ефект пам’яті», тобто здатність після деформування до повного відновлення форми і всіх характеристик. Особливо цінною така якість буде при укладанні теплої підлоги. Хоча ви можете вибрати поліпропіленові труби Rehau (Рехау), які також не підведуть вас і показують такі ж якісні характеристики. У нашому Інтернет-магазині ФЕКО ви зможете вигідно придбати усі варіанти обладнання від цієї провідної компанії.

Для теплих підлог також призначені червоні труби Rehau Rautitan, які були розроблені саме для цієї мети. Він не бояться перегинів і різного роду заламування, а викласти з них будь-який малюнок дуже просто і зручно, що спрощує процес монтажу. Крім того, Rehau Rautitan мають такі переваги:

  • особливу гнучкість
  • високий рівень тепловіддачі
  • мінімальний термін укладання

Всі перераховані переваги і досить прийнятна ціна труб Rehau (поліпропіленових, металопластикових Rautitan, зі зшитого поліетилену та ін.) робить їх номером один. У нас ви зможете замовити недорого універсальні труби Рехау для систем опалення (Rautitan Pink) та водопроводів (Rautitan His), а також решту продукції компанії з оперативною доставкою.

REHAU

Показано 1 – 12 із 171 результатів
705.12 грн787.41 грн
132.21 грн266.37 грн