Регулятор теплої підлоги від Oventrop

Така опалювальна система, як тепла підлога вимагає використання сучасних технологій для контролю теплового режиму, тому необхідна установка спеціалізованих регуляторів. Вони призначені для того, щоб встановлювати режими обігріву в кожному окремому приміщенні. В Україні (Львів, Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса та інші міста) особливо популярними є регулятори теплої підлоги виробництва німецької компанії Oventrop. Це логічно, враховуючи високі показники надійності такої продукції та простоту управління даними приладами. На сайті інтернет-магазину Феко ви зможете купити Ferrad AC5 за вигідною для вас ціною.

Будь-який регулятор теплої підлоги Oventrop дозволяє підтримувати задану температуру в контурі опалення підлоги при найменших витратах. Регуляція відбувається за допомогою термостату, що дозволяє обмежувати температуру зворотного потоку. Також, ви можете придбати бойлер electrolux ewh 15 rival u, в нашому магазині зібраний широкий модельний ряд опалювальної техніки за низькою ціною та з гарантією виробника.

Багато користувачів у місті Київ, інших населених пунктах України та інших країн вже встигли оцінити такі переваги використання регуляторів теплої підлоги Oventrop:

  • широкий діапазон налаштування температур, що задаються: 10-40˚C;
  • користувач регулятора теплої підлоги Oventrop за необхідності може самостійно змінити цей діапазон, знявши заводське обмеження: верхній рубіж збільшується до 50˚C;
  • регулюючі пристрої здатні витримувати навіть високий тиск у системі (до 10 бар): такі стрибки напору не рідкість у водопроводі українських міст (у тому числі й у місті Київ);
  • монтаж коштує власнику дійсно дешево.

Ви зможете купити регулятор теплої підлоги від Овентроп в Інтернет-магазині «Феко», де для зручності покупців ціна на будь-який товар вказана не тільки у гривні (грн), але й в інших валютах. «Феко» прагне отримувати лише позитивні відгуки своїх клієнтів, тому забезпечує швидку доставку замовлень до Києва та інших міст України.

OVENTROP

Показано 1 – 12 із 100 результатів