Заснована у 1989 році фірма KHT-heating technologies, є фірмою, яка протягом усього часу своєї діяльності за головну мету ставить запровадження найсучасніших рішень у галузі санітарної та опалювальної техніки.

KHT-heating technologies виробляє, і в той же час, займаючись торговельною діяльністю, широкий асортимент сучасних систем теплопостачання, таких як: баки, ємнісні водонагрівачі, гідравлічні стрілки і теплообмінники, що акумулюють.

Багатий модельний ряд всього асортименту продукції, виготовленого з високої якості, забезпечує максимальну простоту підбору до будь-яких бажаних потреб клієнта. Дуже велику популярність серед наших клієнтів користується бойлер ariston pro 10 r 3, ознайомтесь докладніше з цим товаром на нашому сайті. >

Вся продукція, що виготовляється фірмою KHT-heating technologies, сертифікована.

В асортимент продукції фірми KHT-heating technologies входять:

  • Акумуляційні баки
  • Бойлери
  • Гідравлічні стрілки
  • Теплообмінник

Так само, на нашому сайті ви зможете прочитати на бойлер electrolux ewh 100 centurio відгуки від наших покупців, вони допоможуть вам детальніше розібратися у товарі. Продукція фірми KHT-heating technologies завдяки своїм чудовим характеристикам, якості та, не в останню чергу, доступною ціною, мають чималий інтерес серед споживачів, а також монтажних організацій та монтажників.

KHT

Показано всі 10 результати