Сталеві радіатори опалення Kermi (Кермі) у Києві

радіатор кермі фото

Добитися високої продуктивності за мінімальних витрат – це головне завдання при облаштуванні системи опалення. Саме це спричинило популярність у Києві та інших містах України радіаторів kermi fko 22 та ін. Таке обладнання, у тому числі конвектори Кермі, характеризується високою продуктивністю навіть за компактних розмірів. Саме тому наш Інтернет-магазин ФЕКО пропонує вам найвигідніший прайс на батареї, ціна яких вас неодмінно порадує. Зверніть увагу на водонагрівальну техніку, наприклад, бойлер ariston pro r 80 v, на деякі продукти нині знижена ціна.

Сталеві радіатори опалення Kermi вигідно відрізняються найвищим коефіцієнтом тепловіддачі, в той час, як обладнання від інших виробників, яке можна за низькою ціною купити, не завжди добре обігрівають приміщення. Не варто забувати, що розміри батарей не впливають на ефективність, тому невелика панель радіатора Kermi 22 (fkv, fko та ін) з габаритами близько півметра на метр має потужність близько 1800 Вт. Наприклад, використовуючи стандартні алюмінієві батареї з нашого прайсу, вам знадобиться близько десяти стандартних рядів. Конвектор від цієї компанії також порадує вас високою продуктивністю. Бойлер ariston pro 30 r/3 купити в Києві ви можете в інтернет-магазині Феко за вигідною для вас ціною.

У всьому світі, у тому числі Києві та всій Україні, сьогодні особливим попитом користуються дві основні серії батарей Kermi:

Сталеві радіатори опалення Кермі FKV, які мають:

  • нижнє підключення та зовнішнє різьблення
  • це обладнання ідеально може поєднуватися з будь-якою системою опалення
  • спеціальні термостатичні вентилі є майже на всіх моделях, представлених у нашому прайсі
  • за доступною ціною на такі батареї Kermi можна встановити термостатичну головку

Радіатори опалення Кермі FKO:

  • з бічним підключенням
  • такі батареї мають бездоганний зовнішній вигляд, що дозволяє їм вигідно вписатися в будь-який інтер’єр

У каталозі магазину Феко ви знайдете радіатори сталеві kermi вигідна для вас. Ми пропонуємо вам оперативну доставку в Києві, Львові та інших містах України. Телефонуйте менеджерам, і вони з радістю допоможуть вам вибрати найкращий конвектор Кермі та батареї та опалення під ваші потреби.

KERMI

Показано 1 – 12 із 629 результатів