Фірма HP trend виробляє широкий асортимент пластикових труб та фітингів.

Заснована в 1997 році фірма hp trend, s.r.o., є найбільшим чеським виробником поліпропіленових трубопровідних систем, призначених розподіляти гарячу та холодну воду, центрального опалення, а також для систем теплу підлогу та напірне повітря. Ми зібрали для вас не тільки товари від найкращих виробників, але й аксесуари до них, а для вашої зручності у нас є різні схеми установок, наприклад, на інструкція бойлер ariston pro r 80 v.

Поліпропіленові системи виготовляються зі статичного кополімеру (рандом – кополімеру тип 3), у варіантах – PN 10, PN 16, PN 20. тепла підлога”. Виробництво труб та фітингів виконується за найсучаснішими технологіями, використовуючи сучасне німецьке, австрійське та італійське обладнання, застосовуючи ультразвуковий контроль товщини стінок.

Переваги поліпропіленових виробів HP trend: термін служби труб до 50 років, екологічна чистота та гігієнічна нешкідливість матеріалу, низький рівень шуму та втрати тиску, мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище, низький коефіцієнт температурного розширення, стійкість до внутрішнього надлишкового тиску, герметичність та водонепроникність швів, естетичний вигляд, відсутність токсичності, хороша та швидка зварюваність

Фірма HP trend експортує 80% своєї продукції до багатьох країн Європейського Союзу та Східної Європи.

HP TREND

Показано 1 – 12 із 104 результатів
318.16 грн4 136.90 грн
1 100.44 грн2 369.80 грн
8.20 грн203.77 грн