GRUNDFOS Україна – товари відомого бренду за вигідною ціною

Датська компанія – провідний виробник насосів у всьому світі. Циркуляційне насосне обладнання grundfos для систем опалення та кондиціювання, відцентрові насоси для промисловості, водопостачання та водовідведення є основною продукцією компанії. Насосна станція грундфос вже давно зарекомендувала себе як найпопулярніший товар. На сьогоднішній день компанія ГРУНДФОС в Україні займає лідируюче місце з виробництва циркуляційний насос, опанувавши 50% світового ринку даного типу насосного обладнання. Каталог насосів grundfos в Україні в магазині Феко включає:

  • Циркуляційні;
  • Свердловини;
  • Дренажно-фекальні;
  • Поверхневі;
  • Помопові станції.

Окрім насосів, компанія Грундфос Україна пропонує великий асортимент стандартних та занурювальних електродвигунів, сучасну електроніку для контролю та управління апаратами, а також найпопулярніше серед покурювачів – глибинні насоси grundfos. Додаткове обладнання провадиться в окремих підрозділах, які є частиною нової діяльності компанії.

Насос грундфос басик на території України зарекомендував себе як якісний товар серед усього модельного ряду цієї торгової марки. Продукція Грундфос застосовується в різних галузях промисловості: автомобільної, виробництві теплоенергетичного обладнання (OEM), водозаборі, водорозподілі, контролі температури, морської галузі, обробній промисловості, очищенні води, промисловому водовідведенні, промислових котлах, транспортуванні стічних вод, фармацевтиці, харчовій промисловості та інших.

На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете знайти баку грундфос, що акумулюють, в Україні за вигідною ціною.

GRUNDFOS

Показано 1 – 12 із 34 результатів