GORGIEL компанія-лідер з виробництва якісної продукції для ванної кімнати

З 1976 року компанія GORGIEL, заснована Jan Gorgiel, успішно зміцнює свої позиції як брендового виробника високоякісної продукції на європейському ринку. Компанія Gorgiel розробляє та виготовляє широкий спектр радіаторів для ванних кімнат, у тому числі дизайн-радіаторів для віталень, спальні, кухні, а також пропонує системи опалення та системи кріплення для труб і радіаторів. Також в асортимент продукції фірми GORGIEL входять стелажі для ванних кімнат та багато інших аксесуарів, необхідних при монтажі систем каналізації, центрального опалення, вентиляції та встановлення системи кондиціювання повітря. У каталогах з продукцією нашого магазину ви знайдете твердопаливні котли з регулятором тяги за вигідною ціною, зможете вибрати товар від того виробника, якому найбільше довіряєте.

Продукція компанії GORGIEL досягла високих якісних властивостей, а дизайн та функціональність виконані з використанням сучасних технологій. Асортимент радіаторів, що постійно розширюється, збільшений до рівня, який дозволяє встановлювати радіатори, як у приватних, так і громадських приміщеннях. Покупець з легкістю зможе підібрати потрібний радіатор для дому, офісу, школи або лікарні. Чудові властивості при опаленні, широкий діапазон розмірів та варіантів підключення задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів. Стильний, але й у той же час простий дизайн створюють повністю безпечну продукцію для користувачів – де відсутнє скупчення пилу, бруду, бактерій. Кожен радіатор проходить випробування під високим тиском, що свідчить гарантія, що додається в кожній упаковці. На сайті магазину ви знайдете термометри для бойлера купити, які ви зможете на нашому сайті навіть у кредит.

Фірма GORGIEL експортує свою продукцію до більшості європейських країн, таких як: Німеччина, Бельгія, Голландія, Італія, Великобританія, Норвегія, Угорщина, Румунія, Україна, Литва та Латвія, Білорусь, Росія, Австрія, Норвегія, Франція, Швеція.

GORGIEL

Показано всі 12 результати