Giacomini – лідер у виробництві сантехніки

Заснована в 1951 році Альбертом Джакоміні компанія Giacomini S.p.A (Італія), спочатку була невеликим виробництвом у галузі сантехнічної арматури. В даний час компанією експортується приблизно 80% продукції у більш ніж 100 країн світу, маючи у розпорядженні 4 заводи та 12 філій (загальна площа близько 130.000 м кв):

  • Завод у Castelnuovo-Del-Garda (Кастельнуово-дель-Гарда, Італія, регіон Венето) – на якому виконуються гаряче штампування (пресування).
  • Завод в San Maurizio d’Opaglio (Сан Мауріціо д`Опальйо, Італія, регіон П’ємонт, провінція Новара) – виконуються операції з обробки виробів різальними інструментами, збирання, випробування продукції, упаковка, складування та відправлення.
  • Завод у Саці – займається виробництвом труб та фітингів із синтетичних матеріалів

Вся продукція компанії, що виготовляється, відповідає міжнародним стандартам і є якісною, інноваційною та високотехнологічною.

Мета Giacomini – надати систему, що функціонує з мінімальною кількістю викидів у навколишнє середовище, використовуючи відновлювані ресурси – вода, сонячна енергія, замість традиційних енергетичних ресурсів -нафти, метану, а також для мінімального рівня викиду газів CO2 та NOx в атмосферу.

Сьогодні компанія Giacomini – це лідер у виробництві латунних гідро-термо-санітарних установок. Крім основного виробництва з латуні, сировини, хромування та нікелювання виробів, компанією пропонується асортимент із пластикових труб та фітингів, променистих систем опалення та охолодження.

GIACOMINI

Показано всі 8 результати