General Fittings – виробляє та продає товари для сантехнічних систем.

Діяльність компанії спрямована: на досягнення досконалої якості у виготовленні термо-виробів сантехнічного призначення, на відношення компанії до підвищення кваліфікації персоналу, безпеки та сумісності з навколишнім середовищем. Заснована в 1981 році, компанія General Fittings швидко заявила про себе завдяки своїм ноу-хау і постійним капіталовкладенням в широкий асортимент товарів, спрямованих на задоволення різних професійних потреб. Труби водопостачання завжди користувалися популярністю серед наших покупців, тому у нас завжди діють на них цікаві знижки та вигідні пропозиції.

General Fittings здійснює діяльність на п’яти континентах, керуючи торговими представництвами по всьому світу зі штаб-квартири, розташованої в Італії. Завдяки великій мережі представників та дистриб’юторів, бренд General Fittings домагається постійної присутності на кожній із охоплених територій, пропонуючи швидке та ефективне обслуговування та підтримку. Також, на нашому сайті ми представляємо широкий модельний рад такого товару, як заглушки на труби, ви можете вибрати для себе виробника і цінову категорію, яка вам підходить.

Широкий асортимент арматури та деталей для термічних санітарно-технічних систем компанії General Fittings включає:

  • латунна арматура для металевих, пластикових та багатошарових труб;
  • кульові крани для води та газу;
  • запобіжники та регулювальні клапани для опалювальних систем;
  • гарячоштампувальні колектори та колектори високого тиску для опалювальних та розподільчих систем;
  • (багатошарові) труби PE-X та PE-X – All – PE-X

Компанія General Fittings повністю контролює виробничий процес, безпосередньо керуючи всіма етапами виробництва — від створення дизайну до постачання готової продукції шляхом використання передових технологій і сучасних виробничих систем. Високі стандарти якості підтверджені сертифікатами, виданими SQS — IQNET, міжнародною компанією, яка займається сертифікацією підприємств, що працюють відповідно до вимог стандарту ISO 9001.

GENERAL FITTINGS

Показано 1 – 12 із 99 результатів
794.99 грн2 454.67 грн
246.41 грн634.68 грн
179.17 грн2 141.43 грн
193.93 грн466.99 грн
136.12 грн147.19 грн
41.41 грн121.36 грн
42.64 грн90.61 грн