EUROSTER найкращий польський виробник електронних регуляторів температури

Приділяючи велику увагу до якості продукції, а також довіру співробітників фірми, клієнти EUROSTER отримують продукцію високого класу, про що підтверджують сертифікати як від польських, так і іноземних науково-дослідних інститутів. Найкоротші терміни виконання замовлень, навіть реалізація спеціальних замовлень є особливими перевагами фірми EUROSTER. Ми пропонуємо вам широкий ряд продукції, яку ви завжди можете замовити у нас на сайті і вона буде доставлена ​​в найкоротші рядки, так, купити регулятор тяги для котла, щоб убезпечити пристрій, ви можете в один клік, як і іншу продукцію в нашому магазині.

В асортимент продукції фірми EUROSTER входить:
  • командо-контролери для центрального опалення, гарячого водопостачання, твердопаливних печей, камінів, змішувальних клапанів
  • кімнатні регулятори програмовані (бездротові, дротові) та непрограмовані
  • системи дітей. газу
  • програматори для водяної та електричної теплої підлоги.

Вибираючи для себе опалювальне обладнання, не забувайте насамперед про безпеку, наприклад, купити регулятор тяги на твердопаливний котел, буде найпростішим способом. Серед найбільш популярних програматорів EUROSTER стала модель бездротової версії 2006 TX RX, яка застосовується для регулювання роботи котла Ц.О. та інших елементів обігрівальних установок.

EUROSTER

Показано всі 7 результати
1 525 грн
Немає в наявності