Ротаційні клапани ESBE

Компанія esbe на ринку вже більше 100 років і встигла зарекомендувати себе як якісного та надійного європейського виробника клапанів та приводів, що застосовуються у різних системах. Весь асортимент продукції має три основні загальні риси: економічність, простота та надійність при застосуванні в системах опалення, охолодження та водопостачання. Також, крім продукції цього бренду, у нас на сайті ви можете замовити колектор теплої підлоги для своєї оселі від провідних світових виробників.

Основна продукція компанії:

  • Ротаційні клапани та приводи ESBE різних конструкцій для регулювання систем опалення та охолодження, різні електроприводи, які просто та швидко встановлюються на клапанах. Їхнє застосування забезпечує контроль над пристроями, гарантуючи надійність, економічність та ефективність при експлуатації.
  • Різноманітні контролери ESBE нової серії CRA, CRB та CUA за допомогою датчиків контролюють як зовнішньою, так і внутрішньою температурою. Застосовуючи контролери, забезпечується комфорт, економічність та надійність систем.
  • Термостатичні змішувальні клапани забезпечують безпеку системи ГВП, запобігаючи двом важливим явищам: ошпарювання та бактерії легіонели.

Продукція компанії ESBE Україна гарантує значно ефективніше використання енергії, безпеку та зручність систем опалення, охолодження та подачі водопровідної води. Ціни на енергоносії, що зростають, і вимоги до комфорту і зручності в експлуатації, що підвищуються, є характерними для всіх сучасних житлових приміщень.

ESBE

Показано 1 – 12 із 267 результатів
5 692.03 грн
17 179 грн