Бойлер Electrolux EWH від шведського лідера у виробництві побутової техніки

Успіх усього асортименту продукції концерну Electrolux протягом десятиліть полягає у його бездоганній, сучасній, надійній та безперебійній якості. Бойлер Electrolux EWH є найпопулярнішим серед наших покупців, відгуки про нього завжди позитивні. Всі товари, що виробляються концерном, підпорядковані принципу, який ще сформульований на зорі його існування: різниця в ціні продукції Electrolux обумовлено лише наявністю або відсутністю додаткових функцій, але не відмінністю як товарів. Саме це пояснює стабільну та заслужену популярність продукції Electrolux у споживачів усього світу. У нас на сайті ви зможете дізнатися як купити реле для води за низькою ціною, менеджери нашого магазину дадуть вам детальну інформацію про весь ряд товарів цього та інших виробників.

Широкий асортимент товарної групи Electrolux «Home Comfort» включає системи побутового та промислового кондиціювання, водонагрівача, систем опалення, зволожувачів і «мийок повітря», сушарок для рук. Інноваційні рішення та передові технології є базисом кожної моделі обладнання Electrolux. Весь асортимент концерну Electrolux має міжнародні сертифікати відповідності.

Великий асортимент продукції даного виробника дає можливість величезного вибору. Часто з товарами цієї марки наші покупці цікавляться таким брендом як Computherm, тому ми зібрали для вас все найцікавіше і актуальне в одній статті.

Асортименти електричних і газових бойлерів Electrolux створено для швидкого та ефективного вирішення проблем, пов’язаних з частими перебоями гарячого водопостачання. Весь модельний ряд водонагрівачів підпорядкований стратегії створення надійного продукту з використанням передових технологій та інноваційних підходів.

Дизайнерські інновації охоплюють функціональність, зручність користування, зовнішній вигляд та загальні враження від використання продукту з того моменту, коли споживач починає виявляти інтерес до виробу, і до його покупки, монтажу, користування та, нарешті, утилізації. Дизайн викликає у користувачів радісні почуття та бажання, при цьому задовольняючи емоційні та функціональні очікування споживача.

У нашому інтернет-магазині ФеКо Ви можете придбати електричні водонагрівачі Electrolux:

  • нової серії Formax та Formax DL
  • з баком з нержавіючої сталі Centurio Digital та Centurio Digital Silver.

ELECTROLUX

Показано всі 7 результати