Продукція CEWAL в інтернет магазині Феко

Заснована в 50-х роках компанія CEWAL S.p.a (Італія), протягом усього періоду існування займає міцні позиції в країнах Європи, і навіть інших континентів (загалом понад 60 країн). Першим продуктом, з яким компанія CEWAL вийшла на ринок, був біметалевий термометр для духовок. Не пропустіть найвигідніші пропозиції у нашому магазині на термоклапан для твердопаливного котла.

Тепер компанією випускається значно складніше продукція: апаратура вимірювання тиску та температури, терморегулююча апаратура, манометри, термометри та ін.

Заводи компанії CEWAL щорічно виготовляють понад 6 мільйонів виробів, які успішно застосовуються в газових котлах, гідропневматичних та нагрівальних системах, побутовій техніці, компресорах, терморегуляції та ін. Якщо вас цікавлять інші пристрої, то ознайомтеся з laddomat 21-60, якщо у Вас виникнуть додаткові питання, зверніться до менеджерів нашого магазину.

Висока якість всього асортименту продукції забезпечила визнання провідних світових виробників котлів та водонагрівачів, різних побутових приладів, гідравлічного та холодильного обладнання, повітряних компресорів.

CEWAL

Показано всі 2 результати
714.63 грн
Немає в наявності