Газові котли BOSCH – гарантія якості

Компанія Bosch Thermotechnik GmbH одна з найвідоміших фахівців з виробництва газових котлів та іншого обладнання для опалення та гарячого водопостачання. В 1995 концерн об’єднався і включив до свого складу торгові марки: Sieger, Junkers, Radson, Worcester, Geminox, Vulcano, Leblanc, e.l.m. та buderus.

Не зайвим буде і задуматися про безпеку у своєму будинку та купити терморегулятор для твердопаливного казана, знайти його можна на сайті нашого магазину. Торгова марка Bosch пропонує широкий асортимент продукції, виробництво яких займається більш ніж на 20 заводах в 10 країнах Європи та Америки. Асортимент товару включає в себе геліотермічні техніку, теплові насоси, системи регулювання, а також твердопаливні та газові котли Bosch, ціни представлені в магазині Феко від виробників, так само, в каталогах магазину представлені бойлер непрямого нагріву бош, газова колонка бош автомат, електричний бойлер bosch, покупці цих товарів завжди залишають позитивні відгуки про них.

Хочемо звернути вашу увагу і на кран триходовий, тому що на нього діє вигідна пропозиція за ціною.

У всіх бізнес-секторах компанія пропонує своїм клієнтам енергоефективні теплотехнічні рішення – від сучасних опалювальних систем та енергозберігаючих холодильників до газонокосарок.

Приклади зменшення викидів вуглецевого газу продуктами Bosch Thermotechnik:

  • Геліотермія – до 25% CO2: геліотермічна установка використовує сонячну енергію для приготування гарячої витратної води та підтримки системи опалення;
  • Газові котли Bosch – до 30% CO2 (порівняно з традиційними котлами): конденсаційні газові котли бош ціни від оригінального виробника;
  • Теплові насоси – до 50% CO2: тепловий насос живиться тим самим теплом, яке складається сонцем у навколишній природі – у землі, у повітрі чи у воді.

BOSCH

Показано 1 – 12 із 183 результатів