AFRISO – опалювальна арматура

В інтернет магазині Феко, великий вибір товару від німецького виробника AFRISO. Компанія заснована Альбертом Фріцом у Шмідефельд (Тюрінгія, Німеччина), у 1869 році, є невеликою інноваційною компанією із загальною чисельністю персоналу 1000 осіб у всьому світі, 500 з яких працюють у п’яти німецьких містах. Марка Африсо з кожним роком стає дедалі популярнішою в країнах Європи та СНД. На офіційному українському сайті afriso.ua знайдете всю детальну інформацію про продукцію цієї марки. Пропонуємо нашим покупцям купити термоманометр на сайті нашого інтернет-магазину, тому що у нас діють цікаві пропозиції щодо даного товару.

Протягом понад 50 років торгова марка зарекомендувала себе як виробник продукції досконалої роботи, зручного в монтажі, з сучасними технологіями та постійним прагненням до вдосконалення.

Що вам може знадобитися при покупці товарів даної торгової марки? Обов’язково зверніть увагу на термометри для систем опалення, оскільки це важлива річ у кожному будинку. Купити її ви можете на нашому сайті, а за додатковою інформацією зверніться до менеджера магазину. Завдяки унікальним розробкам у сфері захисту навколишнього середовища, компанією виробляються регулюючі та вимірювальні енергозберігаючі прилади з метою зниження забруднення повітря та підземних вод.

Компанія Afriso виробляє опалювальну арматуру, автоматику для регулювання, вимірювальні прилади (манометри, термоманометри, термометри, групу безпеки, термостати, триходові крани та інше).

AFRISO

Показано 1 – 12 із 13 результатів