Про нас

Компанія «ФЕКО»  з 2003 року успішно розвивається і займає міцні позиції на українському ринку опалювальної техніки.

У 2003 році наша компанія у складі з 2 співробітників розпочинала свою діяльність з продажу газових конвекторів торгової марки FEG. На сьогоднішній день компанія є одним з провідних у своїй галузі підприємств, що проводять мультибрендову політику у сфері продажів, розвиває широкий спектр напрямків діяльності – від проектування та сервісного обслуговування до газопостачання та будівництва.

Прогрес компанії

Компанія «ФЕКО» постійно зміцнює свої позиції на ринку кліматичної техніки та водонагрівального обладнання, активно розвиває перспективний напрямок галузі – енергозберігаючі технології, постійно розширює асортимент пропонованого споживачам обладнання від провідних виробників.

Весь пропонований нами асортимент обладнання формується, виходячи з критеріїв надійності, наявності передових технологічних рішень, зручності використання споживачем та відповідає світовим та вітчизняним стандартам, що підтверджуються сертифікатами якості.

Наш колектив:

Високопрофесійний колектив – гордість нашої компанії. Він складається з досвідчених та кваліфікованих фахівців, які постійно відточують свої навички на семінарах та тренінгах, що проводяться постачальниками відомих в Україні та за кордоном брендів опалювального, водонагрівального та кліматичного обладнання.

Професійні знання, та також вміння приймати оптимальні рішення допомогли сформувати, а також практично втілити унікальний підхід до вирішення завдань у сфері просування та сервісного супроводу водонагрівальної і кліматичної техніки, індивідуального газопостачання.

Компанія «ФеКо» з впевненістю та оптимізмом дивиться в майбутнє, пропонуючи Вам, шановні Споживачі та Партнери, свої напрацювання, знання та вміння у сфері енергозбереження, водопідготовки та опалення.

Чому у нас дешевше?

Цінова політика ґрунтується на наданні обладнання та послуг вищої якості за прийнятними цінами та на прийнятних умовах.

  1. Зниження ціни досягається за рахунок скорочення додаткових накладних витрат.
  2. Ми не витрачаємо гроші на оренду торгових площ.
  3. У нас прямі поставки від виробників та офіційних дилерів.
  4. Закуповуючи продукцію великими партіями, ми досягаємо великих знижок.

Ціни, вказані на сайті, є неостаточними.

Усі результати пошуку