Зустріч партнерів BOSCH Термотехніка у Західному регіоні

Вітаємо всіх учасників зустрічі партнерів BOSCH Термотехніка у Західному регіоні, яка відбулася 12 серпня 2016 року. Організаторами цієї події вже традиційно виступила компанія ФЕКО спільно з Роберт Бош Лтд.


Ми свідомо не висвітлювали подію цілий тиждень, дали час, щоб кожен учасник заходу встиг відійти від активних моментів та подивитися на події дещо з іншого ракурсу, не через призму участі, а як спостерігач.

 

Короткий переказ зустрічі.

Існує припущення, що з іншого боку океану незвідана земля. Всю свою історію людство шукало цю землю, оскільки за давніми манускриптами, це земля вічної радості та щастя. Той хто знайде цю землю назавжди забуде про всі негаразди та отримає у подарунок щасливе та безтурботне життя! Але минуло багато століть і так ніхто не зміг розшукати цю землю. Усі сміливці, які організовували експедиції з пошуку, повернулися ні з чим або не повернулися зовсім. За розповідями тих, що повернулися, складено масу різних карт і порад, як знайти цю локацію, деякі розповідали, що цю бажану землю оберігають місцеві племена, які створили масу перешкод на шляху до них і вже кілька сотень років не допускають нікого. Всі, хто збирається потрапити в це місце, повинні пройти ряд випробувань – розгадати і пройти всі перешкоди, створені місцевими аборигенами, пройти всі випробування та отримати від них дозвіл на перебування – карту знаходження бажаного місця.

Отже, похмурого п’ятничного ранку, гості та учасники почали готуватися до випробувань та розваг. У деяких локаціях нашої гри навіть накрапував дощ (все відбувалося вздовж русла Дністра у Львівській області). Інструктори готували катамарани та рафти. І тут розпочалося. Великі лайнери привезли цілий натовп людей, які заповнили весь стартовий майданчик. Гості поділилися на команди щодо історії, яка чекала на кожного учасника в автобусі. Покірно пройшли інструктаж від Юри. Закріпили це легким перекушуванням. І вирушили на старт.

Командам пощастило із погодою. Не пекло сонце, течія не була дуже сильною, можна було насолоджуватися сплавом. Але організатори це врахували і в кожній команді був ще й “диверсант”, який заважав сплаву. Усі швидко з цим випробуванням впоралися та отримали наступне. ПОРОГИ. А на порогах були рамки воріт для проходження командами. Особливо активні учасники встигли пройти їх кілька разів.

Тиха, спокійна гавань на березі Дністра чекала на наших героїв.

Першими до пристані дісталася команда на чолі з комерційним директором компанії ФЕКО Романом Пухняком.

Далі команда за командою причалювала до берега. У когось був шалений темп, хтось повністю релаксував. Кожен має свою стратегію. Усі команди, за легендою, зустрічали місцеві аборигени, які провели інструктаж та заманили всіх до наступних випробувань.

Ці змагання ґрунтувалися на колективній роботі з подолання перешкод, а їх було чотири види. Також, треба було зібрати карту, за якою знайти ФІНІШ – місце, де чекав відпочинок та розваги.

І ось на фініші. Учасники відновлюються смачним обідом. Коли баланс сил було відновлено, представники компанії Роберт Бош Лтд, Ілля Васильєв та Порцина Сергій зробили кожному учаснику корисний подарунок, а також розповіли про перспективи діяльності компанії найближчим часом.

Настав вечір. Були вільні розваги, а це волейбол, стрілянина із пневматичної зброї, дженга, конкурси від ведучого.

Було й нагородження команд, які стали переможцями у підсумковому заліку.

Згодом до нас приєднався циганський табір, тобто жіноча частина табору, зі своїми піснями та танцями, а незабаром практично всі учасники зустрічі танцювали.

На завершення зустрічі на всіх чекало вогняне шоу та чарівні танцівниці.

Дякуємо всім, хто допоміг організувати нам свято. Дякуємо всім учасникам. Було добре та незабутньо.

Місця проведення:
– нар. Дністер
– с. Крупське
– с. Заріччя
Більше фотографій та відео з зустрічі можна переглянути у нашому ФОТОАЛЬБОМІ
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Усі результати пошуку