З початком опалювального сезону слід пам’ятати

 

Следует помнить

З настанням холодів виникає потреба в опаленнях житлових та робочих приміщень. Настає жвава пора використання різних джерел для обігріву, особливо якщо сезон опалення ще не настав. Справа ясна, ніхто з нас не хоче мерзнути. Але не варто забувати про те, що не всі способи обігріву є безпечними для здоров’я або життя наших близьких. Використовуючи для обігріву електричні або газові прилади, слід обов’язково вживати заходів безпеки: не експлуатувати несправне обладнання, не залишати прилади без нагляду.

Підготовка житлових приміщень до опалювального сезону:

  • Якщо використовується пічний тип для опалення, необхідно впевнитись у повній прохідності відведення димових газів;
  • Якщо використовуються прилади з відкритим полум’ям (газові стовпчики, плити, …), необхідно подбати про хорошу вентиляцію.
  • Такий спосіб опалення застосовують більшість, т.к. здається він швидким і ефективним, але водночас найнебезпечнішим, особливо якщо перебувати у близькості до джерела.
  • Наявність датчиків визначальних вміст окису вуглецю обов’язковий у приміщеннях, що мають газові колонки, каміни, піч, …
  • Якщо використовується електрообігрівач, не встановлюйте їх поблизу легкозаймистих предметів, не використовувати як сушіння.

Колектив компанії ФеКо закликає всіх дотримуватися вищезазначених заходів безпеки. Ми раді вам допомогти у виборі чи консультації опалювального обладнання.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку