Як замаскувати сталеві радіатори в інтер’єрі

У будь-якій кімнаті вашого будинку відкриті радіатори опалення можуть погіршити загальну картину. Якщо ви вчасно подумаєте про те, як сховати сталеві радіатори в інтер’єрі. Сучасне будівництво має у своєму розпорядженні три способи вирішення проблеми відкритих труб.

радиаторы в интерьере

Один з найбільш дієвих варіантів сховати сталеві радіатори труби у стіні. Робиться це на стадії монтажу. Для початку необхідно зобразити місця знаходження труб, сполучних компонентів та функціональних вузлів. Виконувати заглиблення можна відштовхуючись від товщини теплоізоляції.

стальные радиаторы трубы

Наступний спосіб – зробити гіпсокартонний короб. Спосіб передбачає створення каркаса, який обшивається гіпсокартоном. Такий каркас приховуватиме радіаторні панелі. Каркас може бути виготовлений із дерев’яних брусків або залізних профілів. Такий короб є універсальним позбавленням всіх проблем, пов’язаних із прихованням конструкцій системи опалення, для такого підходять радіатори Kermi Profil FKO11 300/1000 .

У деяких випадках фахівці рекомендують вдаватися до влаштування фальшстени. Така конструкція не привертає до себе зайвої уваги та імітує звичайну стіну, поєднуючись із загальним дизайном кімнати.

радиатор Kermi Profil FKO

Ще один спосіб маскування радіаторів – опалення, використання металевих екранів. Але найбільшою популярністю користується дерев’яний різьблений короб. Короб повинен дозволяти трубі незначно розширюватися, забезпечувати свободу циркуляції повітря, запобігати трубам від можливих механічних пошкоджень або негативних впливів, наприклад вологи. Цей спосіб маскування підійде для радіатора Kermi Profil FKO11 300/1100 або Радіатор Kermi Profil FKO11 300/3000 .

комплектующие для радиаторов

Раціональний спосіб маскування радіаторів опалення – залишається покупка та встановлення пластикових коробів. Вони відрізняються простотою монтажу, зробити їх можна самостійно. Для самостійної установки знадобляться комплектуючі для радіаторів . На сьогоднішній день безліч варіантів приховати і прикрасити радіатори опалення відповідно до дизайну вашої кімнати.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку