Як встановлювати плоскі сонячні колектори

Дуже важливо підібрати правильне місце установки плоского сонячного колектора стосовно сторін світла, а також кут нахилу. Фахівці встановлюють геліосистеми у напрямку на південну сторону, під кутом 45% до горизонту. Розміщувати геліосистем краще на даху будинку, на ділянці, балконі або просто на стіні будівлі. Сонячні колектори гарантують автономність і тепло цілий рік.

установка солнечного коллектора

Основна рекомендація до місця встановлення – незатемнюваність протягом усього дня. Фахівці рекомендують встановлювати в місці, де відсутні предмети, які створюють тінь вище 20° від нижньої частини сонячних колекторів, так рекомендує виробник сонячних колекторів Ensol EM1V/2,0B Al-Cu .

Отже, рекомендовані спеціалістами місця встановлення плоских сонячних колекторів:

  • Дах будинку будь-якої конструкції, крім скатних
  • Стіни будинку
  • Поверхня землі або будівлі з плоским дахом

солнечный коллектор Ensol EM1V/2

Перед монтажем геліосистеми слід переконатися, що вона не створює додаткового навантаження на покрівлю. Стояти плоска система має під кутом 3-40 градусів до плоскої покрівлі високої будівлі. Установка має бути стійкою до сильних поривів вітру. Кріпити систему рекомендують на рамну конструкцію, в основі якої труби замкненого профілю. При установці колектора великою площею слід збільшити перетин труби рами.

Для монтажу сонячного колектора необхідно використовувати такі інструменти:

Найзручніше збирати конструкцію на місці установки. Якщо це дах, то набагато простіше передати окремо всі деталі нагору, ніж тягнути туди габаритну конструкцію у зборі. Також фахівці радять змащувати болти та гайки солідолом, для запобігання корозії.

систем креплений коллектора

Перед підключенням води до колектора необхідно змонтувати допоміжні вузли, такі як:

Деталі монтують на прокладки, які йдуть у комплекті із водонагрівачем. Для встановлення датчика температури необхідно використовувати торцевий ключ. Для більш якісного функціонування системи рекомендують використовувати насосні групи Ensol .

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку