Як вибрати внутрішньопідлоговий конвектор

Внутріпольні конвектори зручно використовувати там, де немає можливості поставити звичайні радіатори опалення. Але купуючи такий конвектор необхідно бути дуже уважним, правильно розраховувати потужність, визначиться з моделлю та способом встановлення. Використання внутрішньопідлогового опалення має кілька переваг: по-перше, тепло підводиться безпосередньо до місця, де найбільші тепловтрати, по-друге, доступ до вікон або балконних дверей і можливості приміщення значно збільшуються.

Как выбрать внутрипольный конвектор

Внутрішньопідлогові конвектори можуть бути двох виконань: цілісний корпус і канал у якому вони встановлені; існують моделі, які мають цілісного корпусу. Популярністю користується модель внутрішньопідлогових конвекторів Kermi KRN21 .

Корпус конвектора виготовлений із сталевого оцинкованого листа. Стіни каналу необхідно добре теплоізолювати. Сам конвекторний обігрівач виготовлений з мідної труби, яка вигнута і має напресовану безліч алюмінієвих ребер. Такі ребра здатні збільшувати площу поверхні теплообмінника.

Конвектори без корпусу встановлюють у теплоізольованих каналах, укладають у товщі підлоги. Якщо канал великої глибини, необхідно частково розташувати їх у підлозі на ґрунті чи під перекриттям нижнього поверху.

Потужність підбирається залежно від рівня потреби тепла, яке розраховане на проекті опалювальної системи.

Вибираючи внутрішньопідлоговий конвектор, слід пам’ятати:

  • Якщо не враховується місце монтажу, потужність конвектора необхідно збільшити приблизно на 20% щодо розрахованої
  • При довжині конвектора більше 3 метрів необхідно підключати його хрестоподібно, тобто подача з одного боку конвектора, оборотка з іншого
  • Параметри системи внутрішньопідлогових конвекторів: температура до 90 ° C, тиск до 6 бар (0.6 МРа), як модель внутрішньопідлогових конвекторів Kermi KRN11.

Купуючи внутрішньопідлоговий конвектор, слід пам’ятати, що канали для установки повинні бути досить довгими, розташовуватися під вікном, на невеликій відстані від зовнішньої стіни. Чим вище продуктивність конвектора, тим більша глибина каналу для його установки. При монтажі такої системи опалення рекомендовано звертатися до фахівців та отримати дозвіл на використання цього виду опалення.

внутрипольные конвекторы Kermi KRN11 1

Придбати конвектор, що вбудовується в підлогу, можна в таких випадках:

  • немає належного місця для монтажу традиційних батарей
  • площа підлоги недостатня для того, щоб змонтована в ньому система підлогового
  • обігріву могла б забезпечити належний тепловий комфорт
  • установка підлогового обігріву не рекомендована

Купуючи внутрішньопідлогові обігрівачі, необхідно звертати увагу на наявність додаткових датчиків або регулювальних функцій. Всі сучасні моделі конвекторів мають дистанційний контролер із датчиком температури. Контролери встановлюють на стіні, в одній кімнаті із конвектором.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку