Як вибрати накопичувальний бойлер

Накопичувальний електричний нагрівач є бак великого об’єму, з нагрівальним елементом усередині. Це найзручніший пристрій для встановлення в квартирах, де проживає кілька осіб або є дитина. Пристрій здатний забезпечити великий потік води за короткий проміжок часу, на відміну від непрямих бойлерів нагріву . Водонагрівачі електричного типу характеризуються основними показниками: обсягом, потужністю та тепловтратами. Фахівці рекомендують звертати увагу на такі характеристики, вибираючи обладнання. Від технічних показників залежить економічність, практичність та продуктивність бойлера.

как выбрать накопительный бойлер

Вибираючи об’єм бака, слід звертати увагу на середню кількість води, що витрачається. Витрата води залежить від таких критеріїв:

  • Кількість водорозборів гарячої води
  • Кількість людей, які користуються водою

При установці пристрою на кухні тільки для миття посуду можна обійтися невеликим водонагрівачем, наприклад бойлер Bosch Tronic 2000 ES 010-5 M 0 WIV-B , з об’ємом 15л. Можна не купувати пристрої 100-200 літрів для сім’ї, яка складається з двох осіб. У таких випадках ідеально підійде бойлер Electrolux EWH 80 Formax DL .

Бойлер Bosch Tronic 2000 ES 010-5 M 0 WIV-B

Наступний важливий параметр – потужність апарату. Потужність бойлера впливає швидкість нагрівання води. Є водонагрівачі з мінімальною потужністю до 2 кВт, вода в такому агрегаті нагрівається довше, бойлер Bosch Tronic 1000 T ES 030-5 1200W . Моделі баків із потужністю понад 2 кВт, при неправильному монтажі можуть перевантажувати електромережу. Також слід бути уважним до характеристик Тена, чим коротша його трубка, тим менша площа тепловіддачі і вища температура його поверхні. Це впливає на утворення на поверхні нагрівального елемента накипу. Фахівці рекомендують купувати накопичувальний водонагрівач з великою площею охолодження Тена та оптимальною потужністю 2 кВт. Також рекомендується проводити чищення накипу. Популярністю користуються моделі з сухим Теном, наприклад, бойлер Bosch Tronic 3000 T ES 050-4 1600 W .

бойлер Bosch Tronic 3000 T ES

Всі моделі водонагрівачів мають задані виробниками тепловтрати, на які впливає товщина теплоізоляційного шару, температури води та температури приміщення. Якщо ви хочете придбати якісний водонагрівач, фахівці рекомендують вибирати моделі із товщиною теплоізоляції від 35 мм. Чим товщі стінки накопичувального водонагрівача, тим швидше він нагріється і довше утримуватиме потрібну температуру води. Таке обладнання дозволить заощадити.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку