Як вибрати газову колонку

Газові колонки використовувалися і раніше, але сучасні моделі функціональніші, відрізняються продуктивністю та безпекою при експлуатації. Обладнання працює від газу, запуск відбувається при включенні води в крані. Вибираючи обладнання, слід звертати увагу на технічні характеристики та ваші уподобання.

Выбор газовой колонки

Купуючи газову колонку, перше, на що необхідно звертати увагу, це потужність пристрою. Потужність апарату змінюється в діапазоні: 17-19кВт, 22-24кВт, 28-31кВт. Маленької потужності приладу вистачає для постачання гарячої води одну точку водорозбору в будинку, наприклад колонка газова Bosch Therm 2000 OW 10-KB . Якщо потрібно обслуговувати дві або більше точок, краще вибирати обладнання з більш високою потужністю, наприклад, колонка газова Bosch Therm 8000 S WTD 27 AME . Рівень тиску води в квартирі також грає важливу роль, його повинно вистачати для нагрівання води.

Bosch Therm 8000 S WTD 27

Наступний параметр, який слід звертати увагу – вид розпалювання водонагрівача. Перші колонки доводилося запалювати за допомогою сірників. Сучасні моделі мають автоматичне розпалювання. Принцип роботи колонки з автоматичним розпалюванням у тому, що іскра створюється за допомогою турбіни або батарейок, а ґнот запалюється тільки при споживанні води. Також популярністю користується п’єзорозпалювання, колонка приводиться в дію при натисканні кнопки на панелі. Після розпалювання гніт продовжує горіти споживаючи газ. Популярністю користується колонка газова Bosch Therm 4000 O WR 13-2P .

Також слід звертати увагу на тип пальника. Пальники з постійною потужністю потребують ручного регулювання. Виробники створили пальники з модуляцією потужності набагато зручнішою, яка підлаштовується під напір водного потоку, що забезпечує стабільну температуру. Сучасні газові водонагрівачі мають трирівневу систему безпеки і автоматично відключаються при згасанні полум’я або виникненні зворотної тяги. Метод відведення продуктів згоряння, а також важливий критерії при виборі моделі колонки. За принципом відведення продуктів згоряння колонки поділяють на трубовані та димохідні. Популярністю користується колонка газова Bosch Therm 4000 S WT 13AM1E .

колонка газовая Bosch Therm 4000 S WT 13AM1E

Продуктивність обладнання – основний параметр стовпчика. Не всі виробники друкують характеристики обладнання, тому не варто уважно вивчати паспорт на апарат. Цей параметр вказують у різних величинах: або кВт, або л/хв.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку