Як вибирати Тен для бойлера

Тен для водонагрівача є тонкою металевою оболонкою, яка заповнена кварцовим піском і герметично запаяною ніхромовою спіраллю. Як основу для трубки використовують вуглецеву, нержавіючу сталь або мідь, наприклад Eliko GRBT 3×2,5 230/400V U1 1/2 трифазні .

купить Тэн для бойлера

Вибираючи водонагрівач, слід звертати на потужність нагрівального елемента, оскільки він безпосередньо впливає швидкість нагрівання води. Чим більша потужність Тена, тим швидше нагрівається вода в ємності. Найбільш затребуваний варіант – 1,5 кВт. Ця потужність, яка здатна забезпечувати оптимальне співвідношення швидкості нагрівання та навантаження на електропроводку. Існують два види Тенов:

Сухі Тени призвели до стрімкого стрибка у збільшенні терміну служби, а також зручності обслуговування. Такі нагрівальні елементи не мають безпосереднього контакту з водою. Переваги використання сухих тенів:

  • безпека
  • можливість розміщення декількох тенів в одному баку водонагрівача
  • простота обслуговування ремонт
  • економічність
  • тривалий термін експлуатації

Однак є деякі недоліки: досить невелика швидкість нагрівання води.

Eliko GRBT однофазный

Занурювальні Тени (мокрі) – звичного вигляду нагрівальний елемент, що по конструкції нагадує кип’ятильник. Переваги таких приладів: висока швидкість нагрівання води. Проте такі трубчасті електронагрівачі мають свої недоліки: утворення вапняного нальоту, велику витрату електроенергії та знижений рівень безпеки. На сьогоднішній день популярна модель Eliko GRBT 1,4 U2 TSE однофазна .

Тэны для бойлеров Eliko

Фахівці рекомендують Тени для водонагрівачів вибирати, виходячи з необхідної розрахованої потужності для нагрівання води. Важливими критеріями є форма розмір і можливість нормального розміщення Тена в середовищі, що нагрівається.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку