Як підібрати запчастини для казанів

Виробники котлів опалення та водонагрівачів найчастіше це великі заводи зі світовим ім’ям, які дбають і про якість продукції, а також про те, як допомогти споживачеві продовжити термін служби опалювального обладнання. Якщо виникла ситуація коли котел вийшов з ладу, не варто впадати у відчай, необхідно звернутися в сервісний центр або до фахівців, які проведуть аналіз роботи всього пристрою і виявлять не коректність роботи. Найчастіше вихід з ладу опалювального пристрою обумовлений зношеністю деталей, тому для правильної роботи апарату слід замінити запчастини. Головне, на що необхідно знати при виборі запасних деталей для котла – це потужність обладнання та рік випуску. На сьогоднішній день асортимент магазинів дозволяє вибрати та замінити деталі від теплообмінника Immergas ES24-NS24 до сервопривід для триходового клапана Ariston .

Виробники сучасних котлів та сервісні центри відстежують статистику, згідно з якою визначаються причини виходу з експлуатації котлів. Згідно з такими даними причини, з яких обладнання виходить з ладу: шлюб виробника – 1%, помилки у проектній документації – 4%, неправильний монтаж – 10%, помилки при експлуатації – 25%, порушення норм та вимог виробника –65%. Цифри свідчать, що найчастіше винен виробник.

Найбільш важливою деталлю в будь-якому опалювальному котлі є теплообмінник. Його несправність загрожує течією води. Це відбувається коли забивається проходи в котлі шарами та відкладеннями, що зменшує протоку теплоносія, внаслідок чого котел може закипіти. Особливою якістю відрізняються первинний теплообмінник Saunier Duval Thema Classic 24 , який виготовляється з протикорозійним захистом з міцних матеріалів. Підбирається теплообмінник відповідно до марки котла та року його випуску, також враховується одно- або двоконтурний котел.

Наступним елементом, що зв’язує в системі котла, є циркуляційний насос. Причин виходу з експлуатації такого обладнання дві:

  • Сміття у воді, яке наростає всередині корпусу приладу
  • Утворення накипу солей

При неправильній роботі насоса може виникнути коротке замикання, що призведе до повної заміни обладнання. Найбільш довговічним вважається циркуляційний насос Immergas ES-NS-ES23-NS23-EM-NM-EMS-NMS . Він підходить для колонок та котлів марки Immergas.

Рекомендуємо перед покупкою запчастин для котла проконсультуватися зі спеціалістами з ремонту опалювальних систем у правильності причини несправності котла та заміні необхідних комплектуючих. Не рідко виникають ситуації, коли поломка пристрою полягає в неправильній настройці котла або деталі потребують чищення.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку