Внутрішньопідлогові конвектори опалення

Внутрішньопідлогові конвектори опалення – сучасна система опалення, що реалізується за рахунок вбудовування в підлогу радіаторів з мідно-алюмінієвими теплообмінниками. Таке опалення нагріває приміщення завдяки природній циркуляції повітря. Конвектори внутрішньопідлогові для опалення користуються популярністю у приватних будинках, офісах або як додаткове джерело тепла.

Внутрипольные конвекторы отопления

Конвектори внутрішньопідлогові складаються з короба з нержавіючої сталі або пофарбованого сталевого листа. Усередині цієї конструкції знаходиться мідний трубопровід та алюмінієвий теплообмінник. За температуру відповідає автоматичний датчик, який програмується відповідно до ваших побажань.

Розподіляючи внутрішньопідлогові обігрівачі по периметру кімнати, дозволяє повністю прогрівати приміщення будь-яких розмірів, решітки радіаторів нагріваються максимум до 25-30 градусів. Основна перевага таких конвекторів – їх непомітність в інтер’єрі та рівномірне прогрівання по всій висоті приміщення, наприклад, внутрішньопідлогові конвектори Kermi KRN11 .

внутрипольные конвекторы Kermi

Призначення внутрішньопідлогових конвекторів:

1. Опалення приміщень, такий пристрій можна використовувати як альтернативне джерело енергії. Внутрішньопідлогові конвектори, на відміну від інших систем опалення, не займають місця в кімнаті і не псують дизайн приміщення, ідеально підходять для кімнат з панорамними вікнами та суцільними скляними стінами, як модель внутрішньопідлогових конвекторів Kermi KRN12.

2. Конвектори протидіють появі конденсату на вікнах. За рахунок примусової конвекції потік повітря не пропускає холодне повітря в області вікна, навіть при різких перепадах температур вікна залишаться сухими і чистими.

внутрипольные конвекторы Kermi KRN

Внутрішньопідлогові конвектори бувають двох типів:

внутрипольные конвекторы Kermi KRN21

Прилади з природною конвекцією здатні автономно обігрівати невеликі приміщення та комбінуватися з іншими системами опалення для обігріву великих приміщень. Пристрої з примусовою конвекцією здатні виступати завісою від холодного віконного повітря і опалювати все приміщення в будинку.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку