Відповіді на питання, що часто ставляться з теплових завіс

 

VTS EuroHaet

Чим керуватися при підборі повітряної завіси для дверей?

Ширина та висота дверного отвору повинні бути повністю обхоплені повітряним потоком як по ширині, так і по дальності струменя по висоті. Дотримуючись цих умов підбору повітряної завіси, забезпечення ефективного повітряного бар’єру гарантовано.

Який асортимент завіс пропонує VTS EUROHEAT?

В асортименті VTS EUROHEAT пропонується завіси з метровим, півтораметровим та двометровим типорозміром. Завіси укомплектуються із водяним або електричним нагрівачем.

Як по маркуванню визначити типорозмір та нагрівач теплових завіс?

Числа позначають типорозмір завіси, позначення EHN або WHN – відповідно тип нагрівача. DEFENDER 100 WHN – типорозмір метровий з водяним нагрівачем.

Чи можна завіси встановлювати у вертикальному положенні та як це може повіяти на роботу пристрою?

Електричний нагрівач може працювати в положенні: горизонтально, вертикально із підключенням патрубків вгору та вертикально із патрубками внизу. Від перегріву пристрій захищений термостатами та системою керування.

Для чого потрібні ламелі в теплообміннику?

Використовуючи ламелі, збільшується поверхня теплообміну, яка безпосередньо перекладається підвищення ефективності передачі тепла від теплоносія в повітря.

Чи можна змонтувати завіси в стелю?

Монтувати повітряні завіси в підвісні стелі не рекомендується, оскільки утруднюється забір необхідної кількості повітря. Особливо чутливими є завіси із електричним нагрівачем.

Як регулювати параметри повітряної завіси залежно від висоти монтажу?

Усі повітряні завіси мають три варіанти швидкості обертання вентилятора. Чим вище встановлені завіси, тим більше потрібна висока швидкість вентилятора.

Яку необхідно приймати температуру повітря на вході в завісу під час розрахунку теплової потужності?

Приймається температура повітря експлуатованого приміщення, або встановлену та підтримувану температуру іншими джерелами опалення.

Де в завісах DEFENDER знаходяться введення кабельних підключень?

Введення кабельних підключень розміщено з правого боку пристрою, за двигуном. На малюнку представлено місця введення електропроводів, де: 1 – введення дроту управління, 2 – введення дроту живлення, 3 – кришка двигуна.

Чому для водяних теплових завіс DEFENDER WHN не рекомендується підключення датчика відкриття дверей разом із клапаном із сервоприводом?

Підключення датчика відкриття дверей до клапана з сервоприводом не рекомендується, т.к. висока інертність системи, тобто. час, який необхідний сервоприводу для відкриття клапана, та нагріванням теплообмінника.

З якою дальністю струменя повітря працюють завіси DEFENDER?

Незалежно або це водяний або електричний нагрівач, їх типорозмір, дальність струменя повітря до 3,5м, який досягається на максимальній швидкості вентилятора.

Чи можливо керувати повітряними завісами за допомогою дистанційного пульта?

Управління водяними та електричними завісами здійснюється лише за допомогою настінного регулятора DX.

Навіщо призначена теплова завіса?

Теплова завіса призначена для створення захисного бар’єру на вході в приміщення. У зимовий період захищають від припливу холодного повітря, у літній період захищаю від попадання пилу, листя, вітру. У літній період завіси створюють бар’єрний захист за рахунок струменя потоку повітря без підігріву.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Поділіться
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку