Відкриття шоу-руму у ТЦ “Будмаркет”

Шановні кліненти та партнери компанії “ФЕКО”, друзі, повідомляємо, що 5 жовтня 2016 року відбулося відкриття нашого шоу-руму, яке знаходиться у ТЦ “Будмаркет” №42, вул. Щирецька, 36, м. Львів.


На площі 300 квадратних метрів ми представили всім відомі бренди, це Bosch, Buderus, Rehau, Kermi, ESBE, Oventrop, GreenSUN, Reflex, VTC, Suntech, Samil Power, Conex Bänninger, HP Trend, Gebo, General Fittings, Tiemme. Асортименти кожного бренду зручно розміщені для огляду, а персонал ознайомлений з усіма тонкощами і завжди з радістю дасть вичерпні консультації.

 

Але повернемось до відкриття. Почалося все з поздоровлень представників компаній Rehau (Олександр Горобчук), Oventrop (Олександр Журавльов), Bosch (Дмитро Рухадзе).

Протягом усього вечора було розіграно багато подарунків, від футболок до професійного інструменту та газової колонки Bosch. А завдяки вікторині деякі учасники отримали навіть по кілька подарунків. Фактично кожен, хто зареєструвався на зустрічі, отримав презент та смачні частування з фуршетного столу.

Розважальна частина вечора відбулася завдяки колективу DRUM FORCE, що грають на ударних інстурментах. Хлопці професійні музиканти та лауреатами багатьох конкурсів. Задали ритм, залучили до виступу наших гостей, презентували новий унікальний інструмент “трубофон” 🙂

Запрошуємо і Вас відвідати наш новий торговий майданчик, ознайомитися з представленим асортиментом, отримати консультації та випити смачної кави.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Усі результати пошуку