Види водонагрівачів

Водонагрівачі – це пристрій, який складається з теплоізольованої ємності та джерела тепла, що розміщений усередині неї. Сучасні моделі водонагрівальних пристроїв забезпечені блоком керування, за допомогою якого можна встановлювати потрібну температуру нагрівання. Така функція дозволяє заощаджувати енергію, оскільки нагрівач вмикається, тільки якщо вода остигає до температури нижче встановленої.

Найбільш популярні види водонагрівачів:

На сьогоднішній день часто використовуються колонки газові . Такі пристрої працюють на використанні газу. За рахунок горіння газу відбувається підвищення температури води, яка знаходиться в спеціальному резервуарі. Газові водонагрівачі компактні, тому їх можна встановлювати у невеликих приміщеннях. Популярністю серед покупців користується газова колонка Bosch Therm 2000 OW 10-KB , яка в максимально короткі терміни здатна нагріти великий потік води. Такі апарати здатні працювати рахунок потужної енергії, що виділяється при спалюванні газу. Димар для відведення відпрацьованих газів. Має досить просту конструкцію. Найпростіший і популярніший димовідвід із звичайної металевої труби.

колонка газовая Bosch Therm 2000 O W 10-KB

Також, популярні сьогодні електричні бойлери, або ще називають накопичувальні. Електричний водонагрівач починає працювати при включенні до електромережі. За рахунок електричної енергії вода в резервуарі нагрівається, поки не досягає заданої температури. У пристрій вбудований спеціальний термостат, який може підтримувати показник температури на заданому рівні. Одна з найбільш популярних моделей бойлер Electrolux EWH 80 Formax DL . Водонагрівач здатний нагріти обсяг води до 80л за 170 хв. Бойлери такого типу поділяються на дві підгрупи: однофазові та трифазові, відрізняються один від одного кількістю споживаної напруги. Споживачі виділяють три основні переваги накопичувальних баків: практичність, економічність та функціональність.

бойлер Electrolux EWH 80 Formax DL

Основний принцип роботи бойлерів непрямого нагріву полягає в тому, що вони використовують не тільки потужні нагрівальні елементи, а також воду із центральної системи опалення. Непрямі водонагрівачі є один великий резервуар, всередині якого знаходиться ще одна ємність. Популярністю користується бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 1200W . Вода, що нагрівається і надходить трубами, знаходиться в другому резервуарі. Нагрів води відбувайся за рахунок циркуляції гарячої води із системи опалення. І, головне, ваші фінансові можливості.

На вибір тієї чи іншої моделі водонагрівача впливає:

  • Умови, у яких пристрій використовується
  • Кількість споживачів
  • Технічні умови вашого будинку чи квартири
  • І, головне, ваші фінансові можливості.
Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку