Види опалювального обладнання

Сучасний ринок нагрівального обладнання наповнений новими моделями котлів та колонок для облаштування ефективного та економічного опалення у будинку. Враховуючи джерела енергоносія, споживач може підібрати за типом обладнання для обігріву: газові котли, твердопаливні котли, електричні та конденсаційні котли.

Велику популярність серед покупців набули газове обладнання. Сучасні моделі таких пристроїв зовні виглядають як акуратна шафка, невеликих розмірів, тому впишеться в будь-який інтер’єр. Інженерами розроблені моделі двоконтурних газових моделей та одноконтурних у комплекті з бойлером. Успіхом користується обладнання Франція. Однією з останньої та вдосконаленою моделлю виробника вважається Saunier Duval KLZ 40.

Такі моделі здатні обігрівати приміщення площею 200-300 кв. м. При покупці, рекомендується звертати увагу на моделі, які дозволяють створювати запас гарячої води не менше 60 літрів, таким чином, буде забезпечено відразу кілька точок водозбору гарячої води.

Електрокотли працюють автоматично, головне, що їм необхідно, – це безперебійна подача електроживлення. Це обладнання більш удосконалено та модернізовано, тому що не виділяє дим та чадний газ. Наприклад, котел Kospel EKCO.L1z 6 (6кВт, 380В), принцип роботи пристрою простий, теплообмінник нагріває воду, яка передає тепло до приміщення.

Реалізація принципу роботи сучасних конденсаційних казанів досить нова. Розробники створили такі моделі, які здатні працювати набагато ефективніше і споживати менше енергії. Моделі таких котлів дуже популярні в європейських країнах, які вирішили купити конденсаційне обладнання заохочують шляхом надання кредитних коштів під мінімальний відсоток. Однією з популярних моделей таких пристроїв є Viessmann Vitodens 200W WB2B 45kW. Все обладнання компактне і займає багато місця під час встановлення.

Циліндричний пальник виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі і особливо економічний, оскільки використовує модуляційний принцип горіння. Разом з цим розроблено програму, яка дозволяє значно скорочувати емісії шкідливих викидів.

Котли на твердому паливі – це звичайні чавунні котли, де згоряє вугілля, дрова та виділяється тепло для обігріву будинку. Найбільшу популярність вони набули при опаленні будинків. Сучасний твердопаливний пристрій набагато ефективніший і швидше справляється з поставленими завданнями. Всі виробники намагаються наповнити їх великим запасом автоматичних функцій, які дозволяють скоротити час за доглядом та чищенням пального, а також стежать за часом, коли необхідно додати паливо. За опитуваннями, найбільшу популярність серед споживачів отримали SAS NWT 29 kW, який оснащений контролером, регулятором температури та вентилятором, що нагнітає. Працює пристрій на примусовій тязі.

На сьогоднішній день лідерами споживання є пристрої, де як паливо використовується побутовий газ. Першість серед виробників котлів належить Німеччині, Італії, Франції, Словаччині, Чехії.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку