Види газових колонок

Газові колонки є незамінним пристроєм для подачі гарячого водопостачання в будинку або квартирі. У порівнянні з накопичувачами бойлерами , газові колонки мають компактні габарити і не поступаються їм у продуктивності. Сучасні виробники створюють більш сучасні та функціональні прилади, що характеризуються безперебійною роботою.

виды газовых колонок

Не можна вибирати колонку, не знаючи існуючих видів колонок. Усі проточні газові колонки діляться на вигляді за такими ознаками:

  • за способом горіння та видалення димових газів
  • за типом газового пальника
  • за способом розпалювання

Апарати, які беруть повітря для горіння із приміщення, є атмосферними та мають відкриту камеру згоряння. Наприклад, газова колонка Bosch Therm 4000 S WT 13AM1E . Для видалення продуктів згоряння необхідно встановлювати димар з достатньою силою тяги. У свою чергу трубовані водонагрівачі оснащені вентилятором та закритою камерою згоряння. Наприклад, колонка газова Bosch Therm 4000 O WR 10-2B потребує встановлення двостінної коаксіальної труби.

Види розпалювання газових колонок:

  • П’єзорозпал
  • Електророзпалювання

У газових колонках з п’єзоелементом розпалювання відбувається в напівавтоматичному режимі. У таких приладів є два пальники: основний і пілотний. Пілотний пальник – це невеликий ґнот, який горить постійно, незалежно від витрати гарячої води чи ні. Основний пальник включається лише при відкритті крана. Увімкнення колонки з п’єзорозпалом відбувається при натисканні кнопки, яка виведена на передню панель. На свічках з’являється іскра, яка запалює пілотний пальник. Поки включений кран, горять обидва пальники. Популярністю користується модель колонки газової Bosch Therm 4000 O WR 13-2P .

колонка газовая Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P

Газові колонки з автоматичним електророзпалюванням, активуються при відкритті крана. Решту часу газ не горить, що значно економить паливо. Популярністю користується колонка газова Bosch Therm 4000 O WR 13-2 B.

Перед покупкою стовпчика необхідно визначиться з вимогами до водонагрівача.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку