Установка газової колонки

Організувати затишок та тепло у квартирі або в будинку без гарячої води неможливо. Один з найбільш дієвих способів забезпечення житла гарячою водою – це встановлення газової колонки. Установка газового водонагрівача – один з найнадійніших і найпоширеніших пристроїв для системи ГВП.

установка газовой колонки

Підключення газового обладнання починається із складання проекту системи водопроводу та отримання дозволів, на відміну від установки накопичувальних бойлерів . Таке обладнання вимагає не тільки підключення до газової труби, необхідне правильне встановлення каналу для продуктів горіння.

Встановлюючи газову колонку , слід враховувати такі вимоги:

  • Площа приміщення не менше 7,5 кв.
  • Необхідність забезпечення вентиляції
  • Висота стель у приміщенні не менше 2-х метрів
  • Наявність димоходу діаметром 120 мм.
  • Тиск у водопровідній системі не повинен бути менше 0,1 атм
  • Встановлюється апарат на стіні з негорючих матеріалів
  • Забороняється розміщувати колонку над газовою плитою

схема установки газовой колонки

На сьогоднішній день сучасні моделі газових стовпчиків не забороняється встановлювати в санвузлі. Слід пам’ятати, що димаря повинна бути рівною як мінімум 50 см – для приміщень з висотою від двох метрів, та 25 см – для приміщень з висотою від 2,7 метрів. Такі вимоги слід враховувати встановлюючи колонки газової Bosch Therm 4000 O W10-2P . крани холодної та гарячої води на колонку та обстежити систему на предмет протікання та герметичності системи. Монтаж газового водонагрівача рекомендується проводити лише професіоналам, тому що підключати обладнання до газу непрофесіоналу небезпечно.

как установить газовою колонку

Газова колонка – вигідний пристрій, який дозволяє заощаджувати. При виборі даного апарата варто звертати увагу на загальну продуктивність, максимально допустимий рівень тиску і тип розпалювання. Виробляючи монтаж водонагрівача слід проводити з урахуванням усіх норм та правил щодо встановлення газового обладнання.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку