Твердопаливні котли з верхнім горінням

 

Твердопаливні котли відносяться до найдешевшого способу опалення приміщень, завдяки чому стають все більш затребуваними для власників приватного сектора. З боку виробників щорічно спостерігається стрімка погоня до досконалості технічних характеристик, максимальних екологічних та економічних показників, надійності роботи та простоти обслуговування в процесі експлуатації.

Вибираючи твердопаливний котел, звертається особлива увага на характеристики – тривалість горіння та разове завантаження палива. Адже кожен бажає здійснювати мінімальну кількість завантажень палива, але при цьому отримувати максимально ефективну тривалість горіння. Чи це можливо? Декілька десятиліть тому – ні, але на сьогоднішній день це можливо. Хорошим послужить приклад-експеримент із сірниками: зверніть увагу на час горіння сірника, коли полум’я перебуватиме вгорі, і коли внизу. Сірник з верхнім полум’ям довше горітиме, ніж з нижнім полум’ям.

На цьому принципі працюють твердопаливні котли з верхнім горінням. Завантаження палива, процес горіння та подача повітря у таких котлах відбувається зверху. До того ж повітря, необхідне для забезпечення стабільного горіння, подається безпосередньо в зону горіння. Очевидно, що рівномірна подача повітря сприятиме рівномірному виділенню кількості тепла.

У порівнянні з котлами на пелетах, класичного або піролізного типу, котли з верхнім горінням є найгіднішими за часом горіння на одному завантаженні.

Переваги котлів з верхнім горінням:

  • Унікально тривале горіння на одному завантаженні
  • Простота та зручність обслуговування
  • Високий ККД
  • Безпечні у процесі експлуатації
  • Великий вибір потужності
  • Наявність нагнітального вентилятора
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку