Терморегулятори – це …

 

З використанням незалежної системи опалення, все частіше ставить питання в енергозбереженні. Щоб вирішити цю проблему, виробники постійно удосконалюють свої опалювальні пристрої, що дозволяють раціонально використовувати енергоресурси. Як виявляється, самих пристроїв недостатньо, потрібно ще й їхнє управління. Елементами управління є терморегулятори, за допомогою яких можна досягти істотної економії.

Терморегулятори – це пристрої, призначені контролювати та підтримувати температуру повітря в приміщенні. Комплектуються вони з вбудованим або виносним (або з обома) термодатчиком, установка якого проводиться в зоні, вільної від прямих впливів опалювальних приладів. Термодатчик забезпечує терморегулятор інформацією про температуру повітря у зоні його встановлення. Використовуються терморегулятори в системах опалення з котлами, інфрачервоними обігрівачами, в системах теплої підлоги; та іншими. Деякі виробники заздалегідь оснащують свої пристрої такими терморегуляторами (наприклад, електричні конвектори).

Застосування термолегулятора

Так як найчастіше контролю над температурою повітря в опалювальному приміщенні не проводиться, виходить, що обігріваємо більше ніж необхідно, а це означає, що даремно витрачено кошти на опалення. У таких випадках застосування терморегулятора сприятиме раціональному використанню енергоресурсів. Економію ресурсів досягається за рахунок того, що терморегулятор включає опалювальний пристрій у тому випадку, якщо задані параметри температури будуть нижчими, ніж фактичні та вимикає пристрій при наборі необхідної температури. Враховуючи той факт, що зміна температури в приміщенні на 1С сприяє зменшення споживання електричної енергії на 5 – 6%, то завдяки раціональному управлінню опаленням досягається економія до 30%.

На ринку опалення надано великий вибір терморегуляторів різних виробників, таких як: Auraton, Cewal, Computherm, Euroster та інші. Найпростішими терморегуляторами є механічні, є також електронні – програмовані, які відносяться до більш сучасних і функціональних з типом управління по кабелю або радіокеровані (бездротові). Більшість програмованих терморегуляторів обладнано цифровим дисплеєм з кількома циклами програмування, що налаштовуються під особисті уподобання. До того ж, вони є більш точними, ніж механічні, внаслідок чого – більш економічними.

На сьогоднішній день ціни на терморегулятори є доступними для кожного покупця, незалежно від фінансового стану. З чого випливає, що економити на опаленні до 30% щомісяця, може кожен охочий.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку