Тепла підлога REHAU

Підлогове опалення REHAU – це сучасна система опалення, що розвивається, елементи якої оптимально узгоджені між собою і втілюють високотехнологічні досягнення і надійність. REHAU пропонує рішення практично для всіх галузей інженерних мереж: для нового будівництва та для реконструкції, для господарських та промислових об’єктів. Орієнтована на майбутнє система з оригінальними елементами є найновішим рівнем розвитку опалювальної техніки.

rehau теплый пол

Ключовим елементом системи є високоякісна труба – RAUTHERM-S із зшитого поліетилену високого тиску (РЕ-Ха). Труба витримує високий тиск, надійна в експлуатації та завдяки кисневому шару EVAL не пропускає кисень.

Переваги теплої підлоги REHAU

Поверхневий розподіл тепла створює підвищене почуття комфорту, при цьому температуру в приміщенні можна встановити на 1-2°С нижче. Це сприяє зменшенню споживання електроенергії приблизно 6-10%. Роздільна регулювання температури дозволяє в окремих приміщеннях створити ідеальний комфорт, в залежності від часу необхідна температура регулюється автоматично, або індивідуально.

Теплі підлоги REHAU використовують улітку для охолодження. За високих температур зовні система охолодження підлоги REHAU створює комфортний клімат у приміщенні.

Підлогове опалення трубами REHAU може працювати в умовах низьких температур теплоносія, що дозволить використовувати джерела енергії, як теплові насоси та сонячні колектори.

Де використовують теплу підлогу від REHAU?

Теплу підлогу від REHAU використовують як систему опалення всього приміщення, тому що питома потреба в тепловій енергії для новобудов знаходиться на такому рівні, при якому без проблем забезпечується обігрів підлоги за допомогою труб. Термостійкі полімерні труби RAUTHERM-S із зшитого поліетилену з антидифузійним шаром перетворюють поверхню підлоги на низькотемпературний випромінювач тепла.

теплые полы rehau

Галузь застосування

  • Наземне будівництво (квартири, житлові будинки, дитсадки, школи, лікарні);
  • Відкриті майданчики (площі, пішохідні доріжки, паркування);
  • Спеціальні сфери застосування (темперування ядра бетонних перекриттів, газони футбольних стадіонів).

Теплі підлоги REHAU використовують улітку для охолодження. За високих температур зовні система охолодження підлоги REHAU створює комфортний клімат у приміщенні.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку