Тени для водонагрівачів

Особливого значення при обладнанні житлових та промислових приміщень займають нагрівальні прилади, що застосовуються для створення комфортних умов проживання, а також додатковим оснащенням промислових агрегатів. Незалежно від типу нагрівального пристрою, виконуваних функцій, основним нагрівальним елементом є трубчастий електронагрівач – ТЕН.

ТЕН – це нагрівальний елемент, що перетворює електричну енергію на теплову, створюючи теплообмін між собою та теплоносієм.

Сьогодні тени застосовуються у різних галузях промисловості. В основному, Тени використовуються у водонагрівачах. Вони є конструкцією зі сталевої трубки, всередині якої знаходиться спіраль, виготовлена з нікеле-хромового дроту. Вільне місце трубки наповнюється речовиною із високою теплопровідністю (оксид магнію).

Безліч пристроїв і приладів оточують нас, у яких головним елементом служить саме ТЕН: бойлери, радіатори опалення, сушки для рушників, котли і т.д. Залежно від типу обладнання, тени котлів та тени водонагрівачів здатні працювати в рідинному або повітряному середовищі. Тени сучасних бойлерів є зовнішніми і не стикаються з водою, що значно збільшує термін служби. При нагріванні тену працюючого в рідинному середовищі, вода або масло, за рахунок конвенції, нагрівається рівномірно по всьому об’єму. Використання тену у воді, що містить домішки магнію, кальцію та інших домішок, утворюється наліт, який значно зменшує продуктивність нагрівального елемента.

В даний час, тени для водонагрівачів найчастіше піддають модернізації. Для підвищення економічності приладів у них встановлюються тени з терморегулятором. Таким чином, тени з терморегулятором підтримують температуру навколишнього середовища шляхом включення або вимкнення, що істотно зменшує енерговитрати і збільшує термін служби тену.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку