Сучасні екологічні твердопаливні котли компанії SAS

Понад 30 років компанія ZMK SAS виготовляє котли, що працюють на різних видах твердого палива. В асортименті продукції знаходяться традиційні котли, паливом для яких служить вугілля та дрова, та котли з автоматичною подачею палива, що працюють на сортовому вугіллі, біомасі, пелетах. У моделях котлів з автоматичною подачею – SAS, AGRO-ECO та GRO-ECO знаходиться додаткова камера, в якій відбувається процес спалювання палива в ручному режимі, при цьому електроенергія не використовується. Завдяки цьому ці моделі є універсальними, що дозволяють спалювати більшість твердих порід палива.

Чому варто вибрати Котли SAS?

Універсальність котлів SAS робить їх більш популярними та затребуваними, оскільки вони можуть виконувати функцію додаткового джерела тепла в системі опалення з інтегрованими газовими або рідкопаливними котлами.

Нехтування рекомендаціями виробника до якості використовуваного твердого палива з надмірною вологістю призводить до утворення корозії, а в результаті зменшення терміну служби котлів. Це сприяло виробництву ефективніших теплообмінників з високоякісної листової сталі P265GH з товщиною мінімум 6 мм. Забезпечити безпеку експлуатації та тривалість терміну служби котла також вдалося внаслідок застосування згинання металу, що зменшує кількість зварних швів. Автоматичне керування над процесом горіння, роботи системи опалення, а також приготування гарячої води – є незаперечними перевагами твердопаливних котлів SAS.

Твердопаливні котли з автоматичною подачею палива стають складнішими за своєю конструкцією, але й більш зручними та простими в експлуатації. Керувати котлом тепер стало простіше, тому що все, що потрібно від користувача, це завантажити паливо в бункер і встановити бажану температуру, а решті займеться мікропроцесорний контролер. При зміні виду палива або реконструкції системи опалення налаштування котла можна змінити вручну. Автоматика котла управляє циркуляційними насосами, змішувальними клапанами, а також може працювати із зовнішніми датчиками та кімнатними терморегуляторами.

Електронне керування, особливо у котлів з автоматичною подачею палива, за допомогою інтернету або мобільного телефону дозволяє контролювати роботу опалювального обладнання. Компанією ZMK SAS постійно розробляються рішення, що відповідають потребам системи опалення споживачів, що підвищують якість обладнання, рішення у найефективнішому та раціональнішому згорянні палива різного виду та якості.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку