Способи встановлення бойлерів накопичувальних

Електричний накопичувальний бойлер призначений для забезпечення гарячою водою квартир та будинків. Рекомендується звертатися до спеціаліста для якісного монтажу. Правильне встановлення впливає на термін служби обладнання, при неправильному підключенні можуть виникати замикання та затоплення. Місце встановлення не впливає на справність водонагрівача. Перше, на що слід звертати увагу при монтажі:

  • Дотримуватися всіх рекомендацій фахівців та виробника
  • Влаштувати безпечне електропостачання для нагрівача

схема установки накопительных бойлеров

Насамперед, необхідно вибрати та підготувати місце встановлення

  • Місце встановлення має бути вільним та з вільним доступом
  • Якщо прилад вішається на стіну, стіна має бути міцною, не з гіпсокортону
  • Водопровідні труби повинні бути в хорошому стані та придатними для врізання в них водонагрівача

Накопичувальні баки кріплять до несучої стіни тільки на спеціальні анкери діаметром приблизно 10мм і довжиною 100мм. Анкер здатний витримувати навантаження до 300кг, тобто нагрівач з великим накопичувальним баком, наприклад, бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 150-5 2000W . Для кріплення бойлера рекомендують використовувати анкери з гаками та болтами.

бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 150-5

Перед підключенням водонагрівача до системи водопроводу слід перекрити воду у всій квартирі та спустити зайвий тиск відкриттям будь-якого крана. Слідом встановлюється запірна арматура та трійники. Вода повинна подаватися з напором та гарної якості.

Більш потужні моделі водонагрівачів слід під’єднувати до електромережі після консультації з електриком. Потужні водонагрівачі потребують окремої проводки. Бойлери невеликої потужності 2-3кВт можна підключати до найближчої розетки, до цієї розетки не повинні бути підключені інші електричні прилади. Наприклад, бойлер Bosch Tronic 1000 T ES 080-5 2000W .

бойлер Bosch Tronic 1000 T ES 080-5 2000W 1

Важливий фактор, що впливає на роботу апарату – наявність фільтрів. Щонайменше на вході холодної води слід встановлювати фільтр глибокого очищення. Фахівці рекомендують використовувати фільтр тонкого механічного очищення. Водонагрівач обладнання горизонтального типу, слід встановлювати тільки горизонтально, як тип бойлера Electrolux EWH 100 Centurio Digital Silver . А вертикального, лише вертикально. Небажано зливати воду з бака, навіть якщо використовується. Розроблені моделі, які можна встановлювати в горизонтальному положенні та вертикальному, як бойлер Bosch Tronic 8000 T ES 050-5 1600W .

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку