Система швидкого монтажу

Система швидкого монтажу на Феко

Система швидкого монтажу – це комплекс складових елементів, необхідних для підключення котла до системи опалення. Різноманітність комбінацій та елементів забезпечує різні варіанти схем з мінімальною кількістю труб, швидкий та полегшений процес проектування та монтаж обв’язки котельні.

Система швидкого монтажу включає наступні елементи, необхідні для підключення котла до опалювальної системи, гарячого водопостачання, теплої підлоги тощо: колектора, насосні групи, гідрострілки, гребінки, розширювальні баки, групи безпеки, трубопроводи, запірна арматура.

Крім різних складових елементів системи швидкого монтажу, призначених для довільної комбінації, також є готові системні комбінації, передбачені для типових варіантів застосування та проектування.

Застосовуючи плоскі прокладки для приєднання до котла та трубопровідної мережі, виключається необхідність з’єднання змішувачів та насосів, запірної арматури та трубопровідних елементів, а також проведення робіт пов’язаних з герметизацією. Кожен елемент системи швидкого монтажу в обов’язковому порядку проходить на заводі попереднє складання та гідравлічні випробування. Для зниження втрат тепла елементи системи швидкого монтажу оснащують серійною теплоізоляцією.

Характеристики та особливості

  • Зниження часу монтажу та витрат на проектування . Швидка освіта окремих опалювальних контурів, супроводжується економією часу та коштів. Елементи системи швидкого монтажу узгоджені між собою, що унеможливлює індивідуальний підбір, гарантуючи безперебійний монтаж.
  • Компактність . Компактні та невеликі габаритні розміри комплектів системи швидкого монтажу забезпечують встановлення навіть у скрутних просторових умовах.
  • Економія енергії та екологічність . Серійне оснащення систем швидкого монтажу компактної теплової ізоляції, виготовленої з екологічного матеріалу EPP (розширеного пропілену)

Система быстрого монтажа

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку