Що таке накопичувальний бойлер

Накопичувальні водонагрівачі – прилади, призначені для забезпечення безперебійної подачі гарячої води. Накопичувальні бойлери мають свої переваги: споживає менше електроенергії, не вимагає прокладання спеціальної електропроводки, здатні забезпечити доступ до солідного запасу води будь-який час. Перед покупкою необхідно розібратися з технічними характеристиками та розібратися у пристрої апарата.

накопительный бойлер

Бойлер для гарячої води користується з-поміж усіх типів водонагрівача великою популярністю. Вони зручні в експлуатації, мають невелику вартість. Основне призначення обладнання – забезпечення приміщення гарячої води в системі локального ГВП. Бойлери накопичувального типу бувають:

  • Закритого типу – напірні нагрівачі
  • Відкритого типу – безнапірні бойлери

Бойлери накопичувального типу встановлюються на дачах, котеджах, заміських будинках і квартирах. Такий апарат дозволяє суттєво заощадити на комунальних платежах та уникнути проблем, пов’язаних із відключенням гарячої води. Популярністю користується модель Bosch Tronic 1000 T ES 030-5 N 0 WIV-B .

Якщо розглядати побутові різновиди, накопичувальні водонагрівачі є герметичною ємністю, циліндричною формою, в нижній частині якої вварені два патрубки з різьбленням. Популярна модель бойлер Electrolux EWH 50 Formax .

бойлер Electrolux EWH 50 Formax

Закриті нагрівачі можуть забезпечити роздачу підігрітої до певної температури води на кілька точок водорозбору. Для одночасного використання електричного бака для потреб ванни, умивальника та мийки на кухні краще використовувати закритого типу.

У свою чергу безнапірний бойлер здатний забезпечити лише одну точку водорозбору. Таке обладнання дозволяє користуватися гарячою водою за відсутності тиску у водопроводі. Кожен тип водонагрівача має своє призначення. Зручно користуватися бойлером Electrolux EWH 10 Genie U , який нагріває воду за 18 хв.

Накопичувальні електричні бойлери забезпечуються блоком керування. За допомогою блоку керування можна встановлювати необхідну температуру нагрівання, а також економити енергію. Водонагрівач включається тільки тоді, коли вода остигає до температури нижче за встановлену. До переваг накопичувальних водонагрівачів відносять:

  • Можливість підключення кількох точок розбирання води
  • Невисока споживана потужність
  • Не обов’язково високий тиск води у водопроводі

Електричний накопичувач гарячої води складається з: спеціального накопичувального бака для води з двома трубками, нагрівального елемента, термостата, антикорозійного магнієвого анода, термометра. Поміщається бак у металевий корпус, який має спеціальний кронштейн для кріплення. Між корпусом та баком прокладається термоізоляція з пінопласту або мінеральної вати.

бойлером Electrolux EWH 10 Genie U

Головним елементом такого водонагрівача води є електричний ТЕН для бойлера . Тен розташований усередині ємності з водою, його робота залежить від термостата. Цей пристрій контролює нагрівання води до встановленої температури від 35 – 90 градусів. При досягненні встановленої на термостаті температури спрацьовує автоматика і Тен вимикається.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку