Що таке конвекторні обігрівачі

Обігрівачі конвекторного типу популярні на сьогоднішній день. Вони не тільки не займають багато місця, а й мають чудовий дизайн. Такий обігрівач підійде як для квартири, так і для офісу. На відміну від масляних обігрівачів, які мають підлогове виконання, конвекторні можна закріплювати на стіни або встановлювати всередині підлоги. Популярність користуються сучасні конвектори внутрішньопідлогові .

конвекторы

Конвекторні обігрівачі не шумлять, їхня робота заснована на конвекції повітря. Такі пристрої здатні швидко та рівномірно прогрівати кімнату. Монтаж обладнання здійснюється легко та швидко, окремі моделі можна встановлювати просто на підлозі. У конвекторному обігрівачі повітря переміщається різну висоту. Гаряче розріджене повітря летить вгору, а важке холодне – прагне вниз. За правильної конвекції постійно виникають потоки повітряних мас, які нагрівають приміщення. Популярністю користуються внутрішньопідлогові конвектори Kermi KRN11 .

Конвекторні прилади складаються з наступних елементів:

  • Конвекційна камера або корпус обігрівача
  • Нагрівальний елемент, який вбудований у корпус.

Ефективність роботи конвекторних нагрівачів є досить високою. Прорізи, розташовані на лицьовій панелі, призначені для виходу гарячого повітря. Для більш ефективного обігріву кімнати жалюзі для виходу спрямовані під спеціальним кутом. Повітря виходить не відразу, а накопичуючись усередині та одержуючи надлишковий тиск. Після цього він виходить із пристрою у горизонтальному напрямку. Часто купують конвектори підлогові Kermi KNV KERMI .

конвекторы напольные Kermi KNV 1

внутрипольные конвектора 1

У таких обігрівачах нагрівальний елемент закріплений особливим чином у корпусі, не потрібно турбуватися про заземлення. Тен не має контакту з металом корпусу, тому що між ними знаходяться упори із спеціального міцного пластику. Всі сучасні моделі мають конструкційні особливості, за допомогою яких поступово розподіляється тепло в кімнаті.

конвекторный обогреватель 1

Доглядати за конвекторним обігрівачем нескладно, необхідно лише протирати вологою ганчіркою його зовнішні панелі, робиться це тоді, коли пристрій вимкнено з розетки. Також необхідно попередньо перевірити чи охолонув корпус. Для того, щоб прибрати пил, що накопичився з Тена, можна скористатися пилососом, оснащеним короткою неширокою насадкою і очистити нагрівальний елемент.

Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку