Різновиди Тенів для водонагрівачів

Трубчасті електронагрівачі для бойлерів є ніхромовою спіраль, яка закрита в трубці. Усе це заповнено магнієвим порошком, що виключає контакт цих двох складових. Для бойлерів накопичувальних або проточних популярні та види Тенов:

  • сухі – не контактує з водою та встановлено окремо від резервуару з нагрітою водою, для спрощення його заміни.
  • Мокрі – пристрій занурений у воду, від чого потрібне очищення або заміна, ( Eliko GRBT 3×4,0 230/400V U1 1/2 трифазні )

мокрые Тэны для бойлера

На сьогоднішній день розрізняють два повністю різні за конструкційними характеристиками термоелектричний нагрівач:

Тени для бойлерів на різьбленні 1″1/4, наприклад модель Eliko GRBT 1,4 U1 1/4″ TSE однофазний , підходять для різних бойлерів з різьбленням 1″1/4. Виготовляються із різними стандартними параметрами потужності. Трубчасті електронагрівачі такого типу роблять як з кріпленням під анод, так і без нього.

Тэны для водонагревателя

Тени з фланцевим з’єднанням 48 мм, користуються найбільшою популярністю. Багато виробників водонагрівачів використовують саме цей тип трубчастих нагрівачів, що відрізняються довговічністю.

Всі Тени відрізняються один від одного видом та діаметром з’єднання. На різні типи бойлерів підходять чудові за розміром трубчасті з’єднання.

Поширені на сьогоднішній день Тени для бойлерів Арістон на 1,5 кВт. Наприклад, Eliko GRBT 1,4 U1 1/2″ TSE однофазний . Такі нагрівачі монтують і 20-літрові бойлери для кухні та у повноцінні водонагрівачі на 80-100 літрів.

У водонагрівачі фірми Thermex встановлюють два нагрівальні елементи на 1,0 кВт та 1,5 кВт. При роботі двох тенів збільшується швидкість нагрівання, при включенні одного можна заощадити на електроенергії. На сьогоднішній день популярна установка Eliko GRBT 3×1,0 230/400V U1 1/2 трифазний .

установка Тэна для бойлера

Якісний та правильний ТЕН для бойлера здатний покращити враження навіть від посереднього водонагрівача. Від технічних характеристик нагрівального трубчастого елемента залежить дуже багато. Потужність Тена визначає швидкість нагрівання.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку