Різновиди конденсаційних котлів

На сьогоднішній день існує безліч моделей та типів модернізованих конденсаційних котлів, різних кольорів та моделей, наприклад, у стилі хай-тек Buderus Logamax plus GB172-35i. Основна відмінність такого обладнання від звичайної опалювальної техніки в тому, що вони оснащені спеціальним теплообмінником великого розміру. Вирізняють моделі котлів, які встановлюються на стіні або на підлозі, одне або два контурні. Всі моделі обладнані сучасною автоматикою, розроблені з модернізованим дизайном та захистом від роботи при виникненні несправностей.

Настінні казани конденсаційного типу користуються великою популярністю. Таке обладнання має велику потужність і здатне не тільки забезпечити велику площу приміщення опаленням, але й гарячою водою. Газовий пальник здатний нагрівати теплообмінник зі стрижнем максимальної продуктивності. Вони компактні, їх можна встановити у будь-якій кімнаті чи ніші. Для них не потрібне обладнання спеціальної котельні. Так для казана Buderus Logamax plus GB042-22K потужністю 21,6 кВт.

Підлогові котли мають більшу потужність, ніж настінні. Їх використовують для опалення промислових будівель. В основному використовують для облаштування автономного опалення без улаштування системи водопостачання. Монтаж таких апаратів здійснюється легко, для них також немає необхідності встановлення в окремій, противібраційній кімнаті.

Ефективність роботи залежить від виду теплообмінника: первинний, вторинний, дуотермічний. Первинні використовують тільки для облаштування опалення (наприклад, Buderus Logamax plus GB162-100), вторинні для гарячого водопостачання, а дуотермічні для одночасного опалення та гарячої води, вони працюють повільніше, але компенсують це своєю економічністю.

За типом рекуператора: пластичні та трубчасті. Пластинчасті, є конструкцією з тонких металевих панелей. Трубчасті – конструкція із спіралеподібних тонкостінних трубок, які сприяють створенню в теплообміннику вихрового потоку димових газів.

Конденсаційні котли бувають одно-або двоконтурні. Одноконтурне обладнання, здатне лише опалювати приміщення, популярною моделлю такого типу вважається Bosch Condens 7000 W ZBR 42-3 A, може опалювати приміщення до 400 кв.м. Котли двоконтурного типу можуть опалювати приміщення і нагрівати воду швидко і одночасно, наприклад модель Buderus Logamax plus GB112-29.

Вибираючи опалювальне обладнання, звертайте увагу на площу опалювального приміщення та на свої вимоги.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку