Різновиди бойлерів непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагріву здатні нагрівати у короткий термін воду для ГВП за короткий термін. Складна схема пристрою забезпечує наявність відмінних функцій при встановленні системи опалення. Для роботи водонагрівачі такого типу потрібна наявність опалювального котла, вони є єдиною системою. Таке обладнання складається із сталевого корпусу із захисним покриттям, і мають високоефективну теплоізоляцію. Окремі моделі бойлерів мають додаткові автоматичні функції. Наприклад, бак непрямого нагріву Bosch WST 120-5O .

виды бойлеров косвенного нагрева

Бойлери непрямого нагріву бувають двох видів:

  • З легованої сталі. Легування надає сталі незвичайні властивості, при доповненні хромом вона стає нержавіючої. Виробники виробів з нержавіючої сталі гарантують більший термін експлуатації.
  • Емаль із включенням титану, біостеклофарфор, наносрібло все це надає міцності техніки.

Місцем кріплення водонагрівачі такого типу відрізняються місцем кріплення:

По комплектації бойлери поділяють на:

  • Наявність спірального теплообмінника знизу
  • Водонагрівачі з двома теплообмінниками, наприклад, модель непрямого KHT BT-11-500 з двома теплообмінниками
  • Перед покупкою бойлера необхідно заздалегідь вирішити, який тип водонагрівача необхідний, а також ретельно вивчити його технічні характеристики.

косвенный Drazice OKCV 125

Найбільш функціональними та дорогими є апарати з функцією рециркуляції. Така функція здатна забезпечити миттєве подання прогрітої води на змішувач. Така система має три патрубки, два з яких відведені під гарячу та один під холодну воду. За циркуляцію води у системі відповідає вбудований насос.

Також один з видів функціональності бойлера побудований таким чином: зовнішній бак є об’ємною ємністю з теплоносієм, а внутрішній містить водопровідну воду, що нагрівається. Головна перевага такої системи – швидке нагрівання води.

косвенный бойлер KHT BT-11-500

Розраховуючи для підбору технічних характеристик, звертати увагу необхідно на виробників водонагрівачів непрямого типу. Популярністю користуються виробники: BOSCH, DRAZICE, KHT, REFLEX.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку