Різні види радіаторів опалення

Один з основних елементів системи опалення вважається радіатори , це спеціалізовані прилади, що передає тепло від теплоносія до повітря в приміщенні. На сьогоднішній день вибір опалювальних батарей просто величезний, тому вибрати потрібний варіант досить складно. Перед тим як купувати радіатори опалення, необхідно розглянути, які види таких пристроїв бувають.

виды радиаторов отопления

Існують кілька видів радіаторів опалення, вони відрізняються зовнішнім виглядом та технічними характеристиками. Кожен тип цих приладів має як переваги, так і недоліки. Радіатори опалення нормально виконують свої обмеження, на це слід звертати увагу при виборі опалювальних приладів для житлового приміщення.

Один з найпопулярніших видів радіаторів опалення – секційні батареї. Виготовляються із сталі або алюмінію, складаються з певної кількості секцій. Габаритні розміри коливаються в залежності від типу моделі.

Радіатори трубчасті – основна складова таких подібних елементів опалювальної техніки – це спеціальні вигнуті трубки, по яких циркулює теплоносій. Серед покупців популярна модель трубчасті радіатори Kermi Decor-D .

радиаторы трубчатые Kermi Decor-D

Панельні радіатори – виконані у вигляді прямокутних панелей, габаритні розміри таких виробів найрізноманітніші. У таких радіаторах опалення циркулює теплоносій із системи. Такі радіатори найбільш популярні та їх легко встановлювати. Стінні сталеві панельні радіатори користуються найбільшою популярністю на сьогоднішній день. Популярна модель радіаторів Kermi Profil FKO11 300/1200 .

Вибираючи конструкцію радіаторів опалення, слід звертати увагу не тільки на особисті уподобання, але і виходячи з конструкції опалювальної системи та площі приміщення, що обігрівається.

радиаторные батареи

Виготовляють радіаторні батареї із чавуну або алюмінію. Найпопулярніші сьогодні алюмінієві батареї. Такі радіатори мають естетичний зовнішній вигляд, невелику вагу і підвищений рівень тепловіддачі. При встановленні алюмінієвих радіаторів у системі опалення, необхідно дотримуватися деяких вимог монтажу: відсутність металів-антагоністів, інакше можливе виникнення конфлікту матеріалів, що призводить до утворення корозії.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Усі результати пошуку