REHAU встановлює нові стандарти якості

 

Rehau

REHAU встановлює нові стандарти якості, чому сприяє використання передових інженерних розробок у дослідженнях, проектуванні та виробництві. Система RAUTITAN забезпечила собі провідні позиції на ринку внаслідок багаторічного досвіду, переконливого інноваційного потенціалу, постійного вдосконалення технологій виробництва, а також ефективної системи управління якістю.

Переваги REHAU

Численні випробування та перевірок на міцність, підтверджують високі якості універсальної системи RAUTITAN : стійкості фітингів до термічних та механічних впливів, стійкості труб до внутрішнього тиску.

Важливе значення REHAU надає якості своєї продукції, насамперед це стосується міцності та довговічності виробів. Тому всі компоненти RAUTITAN піддаються найсуворішим випробуванням на міцність. REHAU постійно проводить перевірки на відповідність технічних норм як у власній лабораторії, так і у відомих незалежних інститутах, де використовуються різні експериментальні установки для проведення різноманітних видів випробувань під навантаженням.

Санітарно-технічне обладнання будівель піддається термічним та механічним впливам, навантаженням під тиском, таким чином, труби програми RAUTITAN витримують надмірні навантаження протягом більш ніж десятирічної експлуатації. Очікуваний період експлуатації труб та комплектуючих – 50 років і більше.

Rehau Rautherm S

Випробування на розрив тиском

Під час випробувань міцності труб Rehau вони піддаються постійному збільшенню тиску, де виявляють дивну стійкість. Необхідний тиск для розриву труб RAUTITAN flex при кімнатній температурі в сім разів перевищує мах допустимий робочий тиск. Ці показники для труб RAUTITAN stabil навіть вищі.

Випробування нерозривного з’єднання під час розтягування.

При випробуванні на розтяг, установка під контролем витягує трубу в довжину, але не допускає її розриву. Завдяки цьому випробуванню очевидно, що труби RAUTITAN своєю еластичністю перевершують труби виготовлені з металу та інших матеріалів. Випробування на розтяг з’єднань з гільзою насувної показали, що навіть при максимальному розтягуванні з’єднання не піддається розриву.

Випробування на розширення RAUTITAN PX

Компоненти з’єднання RAUTITAN , як гільза і фітинги, чудово пройшли випробування під навантаженням. Відмінно високою надійністю та якістю виділяються металеві частини, нові полімерні фітинги та насувні гільзи RAUTITAN PX . Багаторічний досвід лиття під тиском і правильний підбір матеріалів, забезпечив полімерній гільзі насувної відмінні результати при випробуваннях на розширення: витримування навантажень, що значуще перевищують навантаження при запресовуванні при температурі -10 ˚С.

Трубопровідні системи RAUTITAN ( stabil та flex ) – це системи призначені для водопостачання та опалення, які відповідають усім сучасним вимогам. Правильний підбір матеріалів та продумана техніка виготовлення є, перш за все, передумовою для виготовлення надійного та довготривалого продукту, який в умовах суворої експлуатації умов демонструватиме свої відмінні характеристики.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку