Редуктори тиску води

Призначенням редукторів тиску води є захист обладнання від надлишкового тиску в системі водопостачання. Можливими варіантами назви редукторів тиску води можуть бути: клапани зниження тиску або редукційні клапани. Установка такого редукторного клапана дозволить уникнути пошкодження, пов’язані з надлишковим тиском, зменшити витрати води, а також захистити систему від гідроударів. З його допомогою можна підтримувати встановлений рівень тиску на виході, завдяки чому рівень шуму потоку води зводиться до мінімуму. Залежно від специфіки та поставлених завдань, редуктори тиску використовуються у побутових, комерційних та промислових умовах.

Редуктори тиску води, за методом підтримки заданих параметрів тиску, можна розділити на 2 типи:

– працюючі за статикою, – працюючі за динамікою.

Використання редукторів тиску води, що працюють за статикою, буде більш доцільним при нерівномірному, непостійному водорозборі (наприклад, у квартирі, будинку, деяких видах обладнання). Якщо є потреба підтримувати тиск при безперервному протоці води в системі, слід використовувати редуктори тиску води, що працюють за динамікою.

Інакше кажучи, при закінченні водозабору, якщо водою не користуються, тиск після редуктора діючого по динаміці через деякий час вирівнюється, що при нерівномірному водозаборі є неприйнятним. Редуктори тиску води, що працюють за статикою, завжди видаватимуть встановлений тиск на виході.

Принцип роботи редуктора тиску води

Принцип роботи пружинних клапанів зниження тиску полягає у вирівнюванні зусиль. Якщо зусилля, що діють на діафрагму і вихідний тиск слабшає, внаслідок водозабору, то більше за значенням зусилля пружини відкриває клапан. Таким чином, збільшення вихідного тиску відбувається до моменту, доки сила пружності пружини не врівноважується зусиллям діафрагми. Так як вхідний тиск ніяк не впливає на відкриття або закриття клапана, вихідний тиск не впливає на зміни вхідного тиску. Таким чином, виникає врівноваження вхідного тиску.

Компанією Honeywel випускаються редуктори води наступних серій: – за динамікою – D03, D04, D05F, – за статикою – D06F, D06FH, D06FN, – фланець – D15P, D15NP, D16, D16N, D17P, – промвиконання – MV

До найпростіших редукторів тиску води Honeywell відносяться редуктори серії D04FS. Простота їхньої конструкції жодним чином не впливає на здатність забезпечити тиск води на виході при заданих параметрах. Наявність ручки дозволяє встановлювати необхідні параметри. Присутність передбаченого спеціального отвору в корпусі редуктора дозволяє підключити манометр з метою спостереження за показниками тиску води на виході. Також можна встановлювати рівень тиску води, завдяки наявності регулювальної шкали – серії D05F, DO6F

Редуктори тиску води Honeywell серії оснащуються вбудованим фільтром і виробляються в 2 варіантах: – призначені для холодної води, де чаша фільтра – прозора, – призначені для гарячої води, де чаша фільтра – латунна.

Використання редукторів тиску води Honeywell забезпечує працездатність як виробничої, так і побутової техніки. Продукція компанії Honeywell відповідає встановленим міжнародним стандартам.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку