Проблема регулювання температури в окремих кімнатах будинку чи квартири?

Чи доводилося Вам стикатися з проблемою регулювання температури в окремих кімнатах будинку чи квартири? Йдеться про випадок, коли створення мікроклімату займає багато часу, що вимагає постійного коригування. Навіть якщо Ви встановите певну кількість термоголовок на радіатори, кожну потрібно налаштувати, а буває, що радіатори заховані елементами інтер’єру або встановлені у важкодоступних місцях тощо. І як бути тоді?

Наш партнер, компанія Oventrop GmbH & Co. KG пропонує свій інноваційний  – R-Tronic. Це кімнатний контролер, здатний стати безумовною альтернативою термоголовкам або застарілим.  систем ам управління.

Кімнатний контролер R-Tronic не вимагає дротів, він подає сигнали до виконавчих елементів через радіоканал, а сам живиться за допомогою двох батарейок типу АА, також є живленням від мережі 220В. Якщо R-Tronic поєднати із сервоприводом Aktor M CON (харчується за допомогою двох батарей АА) ми отримаємо хорошу заміну застарілим термоголовкам, адже це буде комплексне керування радіаторами з одного зручного місця в будинку чи квартирі. А для керування великою кількістю елементів,  скористатися ще одним винаходом компанії Oventrop, перетворювачем сигналу R-Con. Цей перетворювач підтримує до восьми каналів управління, а кожен канал може контролювати до чотирьох сервоприводів, можна приєднати кілька контролерів одночасно.

Окремо слід зазначити, що кімнатний контролер R-Tronic має ряд стандартних програм для управління мікрокліматом. Ці програми дозволять ефективно використовувати систему опалення, що дасть економію коштів та завжди комфортні умови у приміщенні. У контролер закладено захист від “залипання” термостатичних клапанів або замерзання опалювальної системи, а також захист від дітей. Контролери R-Tronic, залежно від виконання, можуть вимірювати ще й вологість, а також рівень CO.

Насамкінець пропонуємо подивитися відео, яке демонструє простоту налаштування контролера та сервоприводу, потрібно  сім кроків – https://youtu.be /Y1nUCO35Ep0

Якщо Вас зацікавили ці оновлене рішення від компанії Oventrop, за детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів у всіх філіях або замовляйте обладнання в нашому магазині.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Поділіться
Усі результати пошуку