Принцип роботи підлогових конвекторів

Конвекторні обігрівачі – опалювальні прилади з металевого корпусу, в нижній частині якого є отвори для подачі холодного повітря, а у верхній отвори для виходу нагрітих повітряних мас. Підлогові конвектори можуть використовуватися як в централізованих, так і автономних системах водяного опалення. Такі пристрої відрізняються особливою економічністю. Фахівці рекомендують встановлювати підлогові конвектори у великих кімнатах. Ці пристрої мають високий рівень ККД та дуже ефективні.

Принцип работы напольных конвекторов

Принцип роботи конвектора підлоги досить простий, для обігріву приміщення дуже ефективний засіб. Усередині конструкції розташований нагрівальний елемент, при зіткненні з яким повітря швидко нагрівається і стає гарячим. Завдяки великій площі цього елемента приміщення нагрівається досить короткий термін. Популярна модель конвектора Kermi KNN .

Такий обігрівач рекомендовано встановлювати у місцях безпосереднього виникнення холодних повітряних мас. У цьому місці маси холодного повітря нагріваються за рахунок теплих потоків, що піднімаються вгору, від конвектора. Вся теплова енергія, що виникає на поверхні та всередині, передається повітрю.

Довжина конвектора підлоги становить від 1 до 2 метрів і залежить від потужності самого пристрою. Прилад може бути виготовлений будь-яких розмірів, які потрібні замовнику.

Напольные конвектора

Теплообмінник у підлогового конвектора виготовлений із міді або алюмінію, оскільки цей метал відрізняється гарною теплопровідністю. З допомогою теплообмінника відбувається передача тепла. Конвектор прогріває житло за рахунок постійної циркуляції повітря, тобто виробляє тепло, а потім подають його до кімнати завдяки руху повітряних потоків. Холодне повітря розташовується внизу, при зіткненні з гарячим теплообмінником нагрівається та переміщається вгору. Конвектор створює спрямований потік теплого повітря, що сприяє обігріву квартири чи офісу. Багато обігрівальних пристроїв водяного опалення мають вентилятори, які дозволяють значно збільшити швидкість повітря і обігріти більший простір в приміщенні. Наприклад, конвектори підлогові Kermi KNV .

Незалежно від моделі, всі види конвекторів складаються з таких основних конструкцій:

  • сталевий корпус
  • нагріваючий елемент
  • система управління
  • додаткові аксесуари

система управления конвектора

Від звичайних радіаторів опалення підлогові конвектори відрізняються компактністю і меншим нагріванням поверхні. Основні параметри сучасних підлогових конвекторів:

  • висота – від 175 мм
  • ширина – 148-2900 мм
  • довжина – 1000-2500 мм.
Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку